Новини

  • 03 черв
  • 09:22
  • 270 переглядів
друк

Юрій Мороз: «Хлопці працюють у відпускному режимі»

Старший тренер «Динамо» U21 Юрій Мороз розповів про те, як команда працює після дострокового завершення чемпіонату, а також поділився планами підготовки до нового сезону.

- Після того, як стало відомо про дострокове завершення чемпіонату, у нас пом'якшувальний режим у тренувальному процесі. Хлопці, які були залучені до роботи з першою командою, перебувають у повному розпорядженні тренерського штабу Олексія Михайличенка. Решта же займаються індивідуально, як це було на карантині, але щотижня ми оновлюємо програму тренувань. При цьому наполегливо рекомендуємо їм не забувати про м'яч.

Днів двадцять хлопці будуть працювати у такому, так би мовити, відпускному режимі, а потім, маючи розуміння, коли стартує новий сезон, ми вже будемо будувати свої плани. Ближче до початку передсезонних зборів футболісти розпочнуть виконання бігової та стрибкової програми, яку буде розіслано їм додатково.

Стосовно термінів старту нового сезону ми поки нічого не знаємо. Але позначили для себе, що вийдемо з відпустки за шість-сім тижнів до початку чемпіонату.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ