Новини

  • 06 aug
  • 20:00
  • 392 перегляда
друк

Юрій Мороз: «Хлопці відчули, як потрібно йти у відбір і контролювати м'яч»

Старший тренер молодіжної команди київського "Динамо" Юрій Мороз дав коментар клубним ЗМІ за підсумками контрольного матчу з першою командою чернігівської "Десни" (2:2).

- Юрію Леонтійовичу, які у вас враження від гри вашої команди проти учасника єврокубків?

- Якщо не дивитися на результат, то є певні проблеми. Ще мало швидкості, гравці погано реагують на зміни на футбольному полі, погано відбирають м'яч в обороні. Окрім того, хотілося б, щоб ми зберігали контроль м'яча, особливо в простих ситуаціях, а також управляли грою та проводили атаки, коли володіємо м'ячем.

- Молоді гравці не злякалися досвідченіших суперників? Або в контрольному матчі такої боязні бути не може?

- Звичайно, це контрольна гра. У ній навіть від такого суперника не страшно отримати по обличчю. Хлопці відчули, як потрібно стояти на ногах, йти у відбір, контролювати м'яч. Усе відбувається набагато швидше, і наші хлопці місцями дуже добре грали. Були непогані комбінації. Однак хотілося б, щоб це були не епізоди, а відбувалося постійно, протягом усіх 90 хвилин.

- На якій стадії готовності знаходиться команда за два тижні до старту сезону?

- На сьогодні ми ще не зовсім готові. Але час є. Його мало, але ми будемо продовжувати тренуватися, прискорюватися, підвищувати темп і ритм гри, щоб збалансувати всі лінії. І сподіваюся, що у нас усе буде нормально.

- Сьогодні використовувалися гравці 2003 року народження, наприклад, Антон Боль...

- Так, ми взяли цих гравців із U19, тому що деякі наші хлопці працюють із першою командою. Боль сьогодні провів на полі трохи менше 30 хвилин, можу сказати, що у хлопця хороша перспектива.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ