Новини

  • 05 aug
  • 22:44
  • 3615 переглядів
друк

Юрій МОРОЗ: «Проблема реалізації – одна з найактуальніших для нас»

Старший тренер «Динамо» (U-21) Юрій Мороз прокоментував виїзну перемогу своїх підопічних над «Ворсклою» (1:0):

- Гра так складалася, що якби ми реалізували ті моменти, які в нас були, то рахунок міг би бути й іншим. Щось у нас не складається в лінії атаки, немає такого собі гольового фарту, останнього пасу. Сьогодні, з одного боку, хлопці молодці, що проявили характер, адже гра, незважаючи на спеку, була обопільно гострою й глядачі, які прийшли на трибуни, отримали задоволення. Особливо багато гольових моментів було в другому таймі, але проблема реалізації для нас залишається однією з найактуальніших.

- У першому таймі Русин не міг зачепитися за верхові закидання від партнерів, а після перерви Назарій мав кілька виходів віч-на-віч із голкіпером. Ви зробили якісь корективи, або так склалася гра?

- Ми весь час вимагаємо, щоб наші гравці не грали виключно на нападника, а віддавали передачі за спини гравцям оборони. У другому таймі зробили корективи, наші гравці почали використовувати більше передачі в глибину, завдяки чому Назарій міг забити не один м’яч сьогодні. Також після перерви активніше почали грати фланги – це стосується як Лєднєва та Янакова, так і Алексєєва та Вантуха, які вийшли на заміну й добре підтримували темп гри. Те ж саме можна сказати й про Казакова.

- Миколенко вимушено грав на лівому фланзі захисту?

- Днем раніше в нас була розмова з головним тренером першої команди Олександром Хацкевичем, і він висловив побажання, щоб ми використали Миколенка на позиції лівого захисника. Але в другому таймі ми дещо змінили розташування гравців, адже пара Попов-Миколенко більш зіграна, завдяки чому в нас був кращим контроль м’яча. У той же час діями Віталія на лівому фланзі захисту особисто я задоволений, у нього хороший потенціал. Якщо ми матимемо універсала, здатного зіграти й у центрі, й зліва, то це піде лише на користь команді.

- Помітна впевненість у діях Маханькова. На нього так впливають збори з першою командою чи дорослішає хлопець?

- Справді, на сьогоднішній грі він добре керував діями партнерів, підказував їм. Думаю, це дає свої плоди та робота, яка проводиться з ним у першій команді, завдяки чому він набуває впевненості. При цьому ми вимагаємо, що він керував не лише лінією оборони, а й усією командою.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ