Новини

  • 19 жовт
  • 18:00
  • 1353 перегляда
друк

Юрій МОРОЗ: «Хотів би похвалити свою команду!»

Керманич «Динамо» U-21 поділився враженнями від перемоги в Полтаві.

- Арбітр сьогодні був головним на полі. На жаль, у нас арбітри зараз стали головними дійовими особами. Вони сьогодні диктують результат, диктують нам, як поводитися на бровці. Зараз будь-яке висловлювання може перерости в покарання. Може, десь там нагорі скажуть, що всіх тренерів - Хацкевича, Мороза, Костюка - треба покарати. Президента клубу, начальника команди.. але це їхнє рішення.

Сьогодні хотів би похвалити свою команду. Хлопці молодці, що втримали таку хорошу перемогу, втримали вдесятьох. Тут тільки похвальні слова. Якість гри сьогодні була нижче, особливо в першому таймі. Ми не могли взяти м’яч під контроль, не могли взяти гру під контроль. Був певний сумбур, багато що не вдавалося нам.

- Здалося, що утворився певний дисбаланс після того, як футболісти поїхали до своїх збірних. Попов та Цитаїшвілі сьогодні лише вийшли на заміну...

- Так, ми сьогодні притримали збірників. Вони приїхали на фоні втоми. Якщо у Георгія це була більше позитивна втома, ти у Дениса дещо інша після матчу в Нідерландах. Вони обидва говорили про болі у м’язах, тому лишилися в запасі. Нашим завданням було реабілітувати їх, поговорити з ними. Але у другому таймі вони вийшли і підсилили гру. Вони молодці. Вони хороші гравці, які своєю грою заслуговують на виклик до збірних. Дай Бог, щоб вони й надалі прогресували.

- Прокоментуйте, будь-ласка, гру Андрієвського, який грав в опорній зоні?

- Це досвідчений гравець. Сьогодні його бажання та виконавча майстерність були на належному рівні. Він і в роздягальні в перерві був активним, заводив партнерів. Він розуміє, що йому є до чого готуватися. На нього чекає перша команда. У нього є хороша перша передача, і ми сьогодні на неї розраховували.

- Що скажете про гру нападника Шпирки? Він забив, проявив наполегливість…

- По першому тайму були претензії. Він не реалізував вихід сам на сам, наприклад. Є питання, він мав реалізовувати моменти. Не все так добре. Якість гри не зовсім влаштовувала. Мова не лише про Шпирку.

Але сьогодні головним було втримати результат. Здобули результат, і тепер їдемо додому з позитивними емоціями!

Copyright © FC Dynamo Kyiv

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ