• 18 вер 2020
  • 15:17

Юрій Мороз: «Хотілося би, щоб футболісти агресивніше та якісніше діяли біля чужих воріт»

Старший тренер «Динамо» (U21) прокоментував перемогу своїх підопічних над ФК «Львів» (2:0) у рамках календарного матчу молодіжної першості.

- Сьогодні результат позитивний, але при цьому хотілося б, щоб ми не підлаштовувалися під суперника, не «вколихувалися» тим, що володіємо ситуацією, а агресивніше та якісніше грали біля чужих воріт.

- Оцініть рівень готовності Шабанова, Вантуха, Вівчаренка, які сьогодні були залучені з першої команди?

- По готовності не можу сказати. Ті ж Шабанов та Вантух тривалий час не мали ігрової практики. Сьогодні вони посилили гру нашої команди, були одними з лідерів на полі. А всі інші питання не до мене.

- Вівчаренко активно ходив уперед, виконуючи адресні передачі зі свого флангу. Чи задоволені ви діями крайніх захисників у сьогоднішньому поєдинку?

- Так, це на сьогодні вимога головного тренера першої команди, щоб крайні захисники завжди діяли високо, підтримували атаку. Вимагаємо це від футболістів і в тренувальному процесі, і в іграх. І сьогодні це виконували як Вівчаренко, так і Скорко, з них починалося багато атак.

- Білошевський забив гол, але ви його відразу замінили. Це був плановий хід?

- Так, це була планова заміна. Він також набирає ігрові кондиції, і ми його поступово підпускаємо до складу, аби зменшити рівень травматичності, щоб він відчув ігровий ритм та показував ті якості, які в нього є. Він забив гол, замінили його, і Вова Бражко також отримав 30 хвилин свого ігрового часу.