Новини

  • 21 лют
  • 23:17
  • 4529 переглядів
друк

Юрій МОРОЗ: «Казка Ліги чемпіонів для нас завершилася»

Старший тренер «Динамо» (U-19) Юрій Мороз коротко підбив підсумки виїзного матчу своєї команди проти «Аяксу» (0:3) в рамках 1/8 фіналу Юнацької Ліги УЄФА.

- На жаль, казка Ліги чемпіонів для нас завершилася. Поступилися в моці та швидкості, програли багато верхових м’ячів та підбирань, у нас же, навпаки, не було командної швидкості та моці. Безперечно, цей матч та результат стануть для нас хорошим уроком.

- Чи можна сказати, що зіграв свою роль той факт, що це перший офіційний матч для нашої команди в 2017 році?

- Можливо, але послаблення на це робити не варто. Можна казати, що ми лише місяць тренуємося, але це будуть лише відмовки. Напевно, є й моя провина, що десь не додивився у цьому відношенні. Але, граючи на цьому рівні, техніко-тактичні моменти – це добре, але потрібні ще міць та швидкість реакції на зміни на футбольному полі. А ми, відбираючи м’яч, погано контролювали його.

- У груповому турнірі «Динамо» традиційно сильно проводило другі тайми. Чи була й у цьому матчі надія на це?

- Сьогодні другий тайм особисто у мене викликав більше побоювань, особливо після 60-ї хвилини. Якщо в першому таймі ми боролися на рівних, старалися, то другий тайм, починаючи із 60-ї хвилини, був повністю провалено.

- На вашу думку, наскільки далеко піде «Аякс» у цьому розіграші турніру?

- Добротна, міцна команда, з індивідуально сильними гравцями в усіх лініях. Можна побажати їм лише успіхів – чим далі, тим краще для них.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ