Новини

  • 07 лют
  • 20:20
  • 1175 переглядів
друк

Юрій МОРОЗ: «Билися, старалися, проявили характер»

Старший тренер «Динамо» U-21 Юрій Мороз – про нічию з «Аустрією-2» в контрольному матчі і підготовку до весняної частини сезону.

- Поділіться враженнями від роботи в Туреччині і від першого контрольного матчу? В якому стані команда?

- Умови - хороші, поля - зелені, хлопці стараються, з ентузіазмом сприймають всі завдання. Деякі поки не до кінця розуміють всі моменти, але ми роз'яснюємо, говоримо. Робота кипить.

Це помітно навіть по контрольній грі - бойова нічия. Проявили характер, билися, старалися, бігли, агресивно діяли. Єдине - поки немає тієї якості гри, якої ми від них вимагаємо.

- Які головні акценти роботи на зборі?

- Це і функціональна підготовка, і ігрові зв'язки. Хочемо, щоб хлопці зрозуміли вимоги, які на сьогодні є.

- Наскільки зараз команда укомплектована?

- Є посилення з команди U-19, але сьогодні, напевно, вони в пріоритеті. Вони готуються на «Ювентус», і основна група гравців працює саме там. Плюс є футболісти, задіяні в першій команді. А ми - ті, хто залишилися. Якщо десь хтось з'явиться... Ми завжди на зв'язку, нам регулярно пропонують різних футболістів. Селекція завжди працює. Думаю, та група гравців, хто на сьогодні є, у нас і залишиться.

- Як далі буде будуватися тренувальний процес в Туреччині?

- Традиційна фраза - все за планом. На 12 і 16 лютого заплановані ігри. А далі - час покаже. Головне, щоб погода не внесла корективи. А так - все відмінно.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ