Новини

  • 13 жовт
  • 16:58
  • 1680 переглядів
друк

Йосип ПІВАРИЧ: «Налаштований на максимальний результат»

Дорога для Йосипа Піварича зі збірної Хорватії до Києва не була довгою. У понеділок пізно ввечері футболіст попрощався з партнерами по збірній на НСК «Олімпійський», після чого зміг повністю зосередитися на клубних справах.

- У збірній Хорватії були дві дуже важкі гри, в них вирішувалося, чи зможемо ми поїхати на чемпіонат світу. Вирішили завдання наполовину і зберігаємо хороші шанси на підсумковий успіх.

Уже в «Динамо» поспілкувався з гравцями збірної України. Не скажу, що це була серйозна розмова, просто обмінялися думками. Мені шкода, що саме в нашій зустрічі вирішувалася доля другого місця. Дуже хотілося, щоб Україну теж супроводжував успіх, як дуже сильну збірну, у складі якої багато моїх друзів.

Тепер усі наші думки про матч із «Чорноморцем», а на наступному тижні будуть «Янг Бойз» та «Шахтар». Попереду дуже складний місяць, щотижня по дві гри. Потрібно гідно пройти цей етап, якщо в Лізі Європи ми в лідерах, в чемпіонаті України маємо виправляти ситуацію і здобувати перемогу в кожному матчі.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ