Новини

  • 05 черв
  • 14:20
  • 1078 переглядів
друк

Winner Automotive – офіційний спонсор ФК «Динамо» Київ

У перші дні літа 2020 року, незважаючи на непростий період для всього світу, група офіційних дилерів у Києві Winner Automotive і найулюбленіший столичний клуб «Динамо» Київ уклали партнерську угоду строком на два роки. Сторони домовилися про співпрацю в рамках реклами під час матчів, промоакцій, а також спільної організації та реалізації соціальних проектів.

Історія Winner в Україні розпочалася у 1992 році й уже сьогодні має широку лінійку брендів та власну дилерську мережу Winner Automotive, що забезпечує повний комплекс послуг із продажу і обслуговування автомобілів. До неї входять:

        - автоцентр Winner Automotive на Петрівці, де представлені бренди Ford, Volvo, і вже в травні 2020 відкрито офіційний сервіс французького бренду Renault,

        - автоцентр Jaguar Land Rover Київ Аеропорт,

        - Porsche Центр Київ Аеропорт,

        - єдиний офіційний дилерський центр Bentley Kyiv.

Група компаній Winner є прикладом чесного, прозорого та соціально-відповідального бізнесу в Україні і одним із лідерів вітчизняного автомобільного ринку, що вже понад 27 років веде успішну діяльність у нашій країні.

«Ми завжди зацікавлені в партнерстві з однодумцями, і ФК «Динамо» Київ – це клуб, історичний спадок якого відомий усьому світу. Для нас вкрай важливо підтримувати і розвивати нашу країну, славити нашу столицю на світовій арені. ФК «Динамо» Київ – це безумовний гранд українського футболу, і ми впевнені, що разом з таким легендарним клубом ми досягатимемо нових цілей» - заявив Дмитро Бугославський, директор Winner Automotive.

«Ми щиро раді оголосити, що незважаючи на події, що вплинули на економіку в Україні та всьому світі, футбольний клуб «Динамо» залучає до співпраці нових партнерів. І не просто партнерів, а лідерів у своєму сегменті, яким, безумовно, є компанія Winner Automotive, що представляє на вітчизняному ринку такі всесвітньо відомі бренди, як Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche, Bentley і віднедавна Renault.

Ми завжди дуже ретельно підходимо до вибору партнерів, адже київське «Динамо» люблять мільйони вболівальників, це бренд, який давно зарекомендував себе, отже, наші вболівальники довіряють і нашим партнерам. Тому для нас важливо, що наші нові партнери мають бездоганну репутацію. За 10 років успішної роботи на автомобільному ринку Winner Automotive продемонстрував професійний підхід, високу якість послуг, турботу про клієнтів.

Підписання угоди з компанією, яка носить таке горде ім'я – Winner, переможець, дає нам впевненість, що разом ми досягнемо нових перемог. Щиро віримо, що наша співпраця буде плідною й ефективною. І користь від неї отримають не тільки обидві сторони, адже в наших планах – спільна реалізація соціальних, корисних суспільству проектів», - прокоментував підписання договору про партнерство перший віце-президент ФК «Динамо» Віталій Сівков.

«Майже рік ми були в пошуках нового автомобільного партнера, який може нам надати ті послуги, які в рамках підписаної угоди надаватиме Winner Automotive. Ця компанія представляє бренди, які століттями лідирують у світовій автомобільній промисловості. Втім достатньо назвати один бренд – Ford. Це основа того, що дав світові американський бізнес, американський автопром. Ford дав світові досвід, нові технології та нові підходи до виробництва. І я маю надію, що цей бренд допоможе підняти на новий рівень автомобільне обслуговування в нашому клубі.

Футбол – це, передусім, емоції. І в цьому випадку емоції теж важливі. Ми розпочинаємо спільний шлях напередодні великого свята – Трійці, яке уособлює собою віру, надію та любов. Що нами рухало? Віра Winner в «Динамо», надія на те, що наше співробітництво буде довготривалим та ефективним для обох сторін та любов кожного до своєї справи, а головне – до футболу. Надіюсь на те, що наші емоції, які є глибинними, серйозними, дуже позитивними, нададуть позитивний імпульс нашому співробітництву, яке починається відсьогодні».

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ