• 12 січ 2018
  • 19:12

Лікар клініки «БОРИС» – про медобстеження динамівців (+ВІДЕО)

Терапевт-кардіолог клініки «Борис» Марина Крапівнер розповіла про те, як футболісти київського «Динамо» проходять планове медичне обстеження, та оцінила їхній стан здоров’я.

- Медогляд у спортсменів - це комплексний захід. Важливими є багато параметрів: показники крові, електрокардіограма, дані УЗД органів серця, судин, черевної порожнини. Тому ми в нашій клініці організуємо це все на одній базі. Усе це проходить досить швидко. У нас нове обладнання, ми можемо це зробити швидко та якісно. Крім того, важливе значення приділяється радіологічним методам дослідження. Крім звичайного рентгена грудної клітини, ми всім спортсменам робимо денситометрію, тобто визначаємо щільність кісткової тканини і відсоток жиру. І те, і інше для професійних спортсменів дуже важливо. Крім цього, якщо раптом виникає необхідність, ми можемо відразу ж у цей же день зробити додаткове дослідження: і МРТ (магнітно-резонансну томографію) або суглобів, або хребта, або головного мозку, і комп'ютерну томографію, і організувати додаткові консультації, якщо виявляємо якісь зміни в аналізах або на УЗД.

Поки що я в принципі задоволена станом футболістів, яких ми обстежили, усі хлопці в хорошій формі. Результати у будь-якому разі не гірші, ніж були минулого року. Ми отримаємо ще всі результати обстежень, я їх усіх зберу, проаналізую. Але, думаю, все буде добре і стан здоров'я дозволить їм добре грати.

Copyright © FCDynamoKyiv