Новини

  • 31 трав
  • 00:41
  • 916 переглядів
друк

Володимир ШЕПЕЛЄВ: «Удесятьох перегравали суперника»

Півзахисник «Динамо» Володимир Шепелєв прокоментував перемогу «біло-синіх» над «Олександрією» (2:0) у заключному матчі сезону.

- Навіть у меншості команда грає на перемогу, забиває м'ячі. Це характер?

- Нам уже не вперше грати, маючи на одного гравця менше. Вважаю, що ми перевершували суперника у класі, удесятьох перегравали їх. В «Олександрії» були один-два моменти, коли вони могли забивати, але виникали вони після наших втрат попереду та швидко організованих контратак. Але, загалом, у другому таймі ми контролювали гру. Шкода, що Вітя не забив третій м’яч, тим паче, нагода була, коли Дуелунд міг викотити йому фактично на порожні ворота. Але в іншому вважаю, що рахунок по грі.

- Чи можна сказати, що Алібеков перестарався в моменті з порушенням, у якому отримав друге попередження та залишив команду в меншості?

- Я страхував Ахмеда і добре бачив епізод. Не можу сказати, що там був настільки грубий фол, щоб карати футболіста жовтою карткою. Думаю, що арбітр просто забув, що в Алібекова вже було попередження, а коли дістав картку, то вимушений уже був вилучати.

- У другому таймі «Динамо», граючи в меншості, створило навіть більше гольових моментів…

- Після перерви кожен футболіст чітко виконував свої функції, усі грали в один-два дотики, не перетримували м’яча, через що утворювалися зони, у які вбігали атакуючі гравці та створювали моменти.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ