Новини

  • 27 трав
  • 22:00
  • 344 перегляда
друк

Володимир Шепелєв: «Мав починати атаки, контролювати м'яч і включати швидкість»

Півзахисник «Динамо» Володимир Шепелєв у контрольному матчі проти донецького «Олімпіка» провів на полі другий тайм.

Після гри, у якій його команда здобула перемогу з рахунком 2:0, динамівець поділився враженнями і розповів про підготовку до найближчого офіційного поєдинку з «Шахтарем»:

- Поділіться враженнями від матчу, чи вистачило 30 хвилин, щоб отримати достатнє навантаження?

- Ні. Звичайно, цього часу недостатньо, але оскільки вже в неділю у нас офіційний матч проти «Шахтаря» в чемпіонаті України, завдання отримати максимальне навантаження не стояло. Важливіше було відпрацювати зв'язки, взаємодії награти комбінації і відчути ігровий ритм.

- Чи відчуваєте ігровий прогрес порівняно з минулим матчем проти «Руху»?

- Так, звичайно, відчуваю. Це була вже друга гра після тривалої перерви, пов'язаної з карантином, тому, на відміну від першої, вона далася нам легше, ми грали краще і змогли перемогти.

- Яку установку давали особисто вам тренери перед грою? У чому полягала ваше завдання?

- Я мав починати атаки, якомога більше контролювати м'яч і включати швидкість, коли це необхідно, загострюючи ситуацію на полі. Саме це тренери сказали мені в перерві, коли я виходив на поле.

- Як ставитеся до того, що «Шахтар» буде проводити свої домашні матчі на НСК «Олімпійський», а «Динамо» доведеться переїхати на стадіон ім. Лобановського або іншу арену?

- Якщо таке рішення прийняло керівництво, значить, так було потрібно і це правильно, враховуючи ситуацію, що склалася, обмеження через карантин і бажання всіх дограти чемпіонат. Заради цього потрібно об'єднати зусилля, йти назустріч один одному й у чомусь поступатися. Наше ж завдання показувати якісний футбол незалежно від того, граємо ми на НСК «Олімпійський» чи на іншому стадіоні, з глядачами чи без них.

- У якому моральному і фізичному стані підходите до найближчого матчу з «Шахтарем»?

- У нормальному, звичайному стані, наскільки добре ми підготувалися до цієї гри, буде зрозуміло вже після матчу з результату.

- З огляду на те, що відставання від «Шахтаря» 13 очок, і матч пройде без глядачів, чи буде присутній спортивний інтерес?

- Так, звичайно, з «Шахтарем» матчі завжди принципові, незалежно від їхнього статусу і різниці очок у турнірній таблиці. У нас має бути дві очні зустрічі, будемо намагатися скоротити це відставання. Крім того, ми всі скучили за офіційними поєдинками за ці два з половиною місяці карантину, тому будемо грати з великим бажанням і самовіддачею.

- Чи хотілося би вам вийти на поле в наступному матчі зі стартових хвилин? Чого очікуєте від поєдинку з донеччанами?

- Звичайно. Хотілося б не лише вийти на поле, а й допомогти команді досягти позитивного результату. Цього, напевно, прагне кожен футболіст, але рішення, кому грати, приймає тренерський штаб. Очікуємо хорошої гри і, звісно, нашої перемоги.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ