Новини

  • 07 лип
  • 20:00
  • 646 переглядів
друк

Володимир Єзерський: «Динамо» - фаворит у матчі за Кубок України»

Екс-гравець «Динамо» Володимир Єзерський в інтерв'ю офіційному сайту «біло-синіх» поділився очікуваннями від майбутнього поєдинку між київським «Динамо» і полтавською «Ворсклою» в рамках фіналу Кубка України.

- Прикрасою будь-якого фіналу, тим більше Кубка України, є вболівальники і та атмосфера, яка царює на стадіоні. Шкода, що цього не буде, а дві команди, які зустрінуться у фіналі, заслужили своєю грю боротися за Кубок. Очікую яскравого футболу. Фаворит у цій зустрічі - «Динамо», але й «Ворскла» вже показувала в осінніх іграх, що вони можуть гідно грати з нашими грандами. Буде досить цікаво. Кубкові ігри - непередбачуванні. Команди Першої та Другої Ліги можуть здобувати позитивні результати.

- Чи не вплине на видовищність відсутність уболівальників?

- Уболівальники - стимул віддаватися на повну, грати ще краще. Упевнений, що і «Ворсклу» підтримати приїхала б велика кількість фаніві, і київське «Динамо» завжди підтримують. Звичайно, без уболівальників буде не той фінал, але дві команди будуть старатися здобути Кубок України.

- Чи вдасться динамівцям переключитися з двох поразок поспіль у чемпіонаті на матч із «Ворсклою»?

- Гравці київського «Динамо» достатньо досвідчені. Кубок - можливість для динамівців реабілітуватися перед власними вболівальниками через поразки в чемпіонаті і здобути один із трофеїв. Ми звикли, що «біло-сині» борються за всі звання, які тільки можна, та перед командою ставляться максимальні завдання. Водночас «Ворскла» - амбіційна, молоді гравці вливаются в команду і вони також захочуть потрапити в історію клубу.

- Відновились після ушкоджень Віталій Миколенко, Денис Попов і Віктор Циганков, також до Харкова вирушив Микита Бурда, який не грав за першу команду «Динамо» з 22 вересня минулого року. Чи очікуєте їхню появу у стартовому складі?

- Мені здається, що Олексій Михайличенко дав можливість деяким гравцям проявити себе, щоб основні гравці підготувались до фіналу Кубка. Хороша конкуренція - завжди добре, є ким замінити футболістів у разі пошкоджень.

- Хто вийде переможцем у цьому протистоянні?

- Побачимо на 93-й або 95-й хвилині. «Динамо» - фаворит і більш досвідчена команда з якісними гравцями, але й «Ворскла» показала, що може гідно протистояти нашим лідерам у чемпіонаті Украині - тим цікавіше буде дивитись.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ