• 02 вер 2017
  • 18:22

Владислав АЛЄКСЄЄВ: «Радий забити три м'ячі в дебютному матчі за першу команду»

Автор хет-трику у ворота «Динамо» Брест Владислав Алєксєєв поділився враженнями від товариського матчу, в якому відбувся його дебют за головну команду нашого клубу:

- Провели товариський матч, щоб ми не втрачали ігрову форму, яку вже встигли набрати по ходу сезону. Вийшла хороша гра, правда, вважаю, червона картка в першому таймі була показана ні за що. А в цілому, поєдинок вийшов непоганий.

Коли виходив на заміну, дуже хотів забити хоча б один м'яч, на три, звичайно ж, не розраховував. Дуже радий, що вийшло зробити хет-трик, тим більше, в дебютному матчі за першу команду. Буду старатися далі.

Перед виходом на заміну тренери Хацкевич і Мороз дали установку загострити гру, додати швидкості на фланзі, не боятися лізти вперед, обігравати один в один і бити по воротах, також по можливості, спокійно грати ззаду. Сподіваюся, ці завдання я виконав.

Думаю, непогана вийшла реалізація: три моменти - три м'ячі. У першому моменті я бачив, що воротар прикриває дальній кут, тому вирішив пробити в ближній. І в інших двох епізодах при моєму замаху він йшов в дальній кут, я бачив, що ближній відкритий, тому бив туди. Всі м'ячі забив справа, але, напевно, зміг би зробити те ж саме і зліва, чому ні? Якщо будуть такі можливості, спробую (посміхається).

Після гри тренери подякували всій команді, нікого не виділяючи. Озвучили інформацію, коли збираємося, і все. Тепер буду готуватися до наступного офіційного матчу в складі молодіжної команди.

Copyright © FC Dynamo Kyiv