Новини

  • 26 січ
  • 14:50
  • 4207 переглядів
друк

Володимир МУНТЯН: «Я із задоволенням працював із Валентином Белькевичем»

Ветерани київського «Динамо» зіграють товариський матч проти мінських одноклубників, присвячений пам'яті знаменитого футболіста Валентина Белькевича.

Зустріч пройде 29-го січня в Мінську у Футбольному манежі. Як готується київська команда до майбутнього матчу, розповів президент ГО «Ветерани ФК «Динамо» (Київ)» Володимир Мунтян.

- Для нашого клубу та всіх його гравців, як колишніх, так і нинішніх, важливо пам'ятати тих футболістів та тренерів, які зробили певний внесок у його історію. Допомогли стати тим «Динамо», яке відоме на весь світ. Валентин Белькевич, безумовно, є одним із найяскравіших гравців команди останніх десятиліть. Динамівці, які виходили з Валентином разом на поле, або просто добре знали його, давно хотіли зіграти матч пам'яті. Як восени у Львові на честь Андрія Гусіна. Планували влітку, але в підсумку перенесли на зиму, саме до дня народження Валентина. Ініціативу нашого ветеранського об'єднання цілком підтримало керівництво «Динамо» (Київ). Величезну роботу виконала Федерація футболу Білорусі та головний тренер збірної Олександр Хацкевич, мінське «Динамо». У підсумку матч пройде в Мінську на чудовому полі критого манежу, що вміщує близько п'яти тисяч глядачів. Перед грою буде прес-конференція, обов'язково хочемо з'їздити до меморіальної дошки, покласти квіти. А після матчу спільна вечеря, де найтеплішими словами згадаємо друга та товариша, який передчасно пішов від нас.

- Футбольне життя Валентина Белькевича пройшло в київському та мінському «Динамо». Логічно, що на полі зустрінуться гравці цих двох команд...

- У Мінську Валентин починав кар'єру, вже в той час були помітні його талант та неординарні здібності. А в Києві він розкрився, став лідером та капітаном команди, багато років вів за собою «Динамо». Це не найголовніше, щоб у матчі пам'яті зіграли лише ті гравці, з якими Валентин виходив на поле. Зберуться його друзі, кому дорога пам'ять про цього видатного майстра. Київське «Динамо» представлятимуть Віталій Рева, Тарас Луценко, Юрій Дмитрулін, Олег Лужний, Владислав Ващук, Віталій Косовський, Юрій Калитвинцев, Юрій Максимов, Сергій Федоров, Сергій Ребров, Максим Шацьких, Олександр Алієв, Сергій Коновалов, Дмитро Михайленко, Олександр Радченко, Артем Яшкін. Тренери Олексій Михайличенко та Володимир Мунтян. Зрозуміло, в останній момент можуть бути зміни, планувалася участь Василя Кардаша та Олександра Головка, але вони будуть зайняті в молодіжній збірній України. Хотів приїхати до Мінська й Андрій Шевченко, але він міг лише 28 січня. Подивимося, можливо будуть ще якісь зміни у складі, адже зараз час зборів та підготовки до сезону.

- Ви теж, незважаючи на різницю у віці, встигли спільно попрацювати з Белькевичем?

- Я очолював динамівський дубль і був дуже радий, що Валентин вирішив розпочати тренерську кар'єру, стати моїм асистентом. Попрацювали ми разом недовго, лише один сезон. Це дуже порядна людина, яка любила життя та футбол. Часом небагатослівний, але дуже вимогливий та дисциплінований. Працювати з ним було справжнім задоволенням.

Copyright © 2016 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ