Новини

  • 10 вер
  • 13:14
  • 3758 переглядів
друк

Володимир МУНТЯН: «Для нас цікаво, в першу чергу, зустрітися з друзями-колегами»

Минулими вихідними команда ветеранів ФК «Динамо» (Київ) гостювала в Луцьку.

Своїми враженнями від поїздки з офіційним клубним сайтом поділився керівник Громадської організації «Ветерани ФК «Динамо» (Київ) Володимир Мунтян:

- Нам надійшла пропозиція від Фонду Ігоря Палиці, який є інвестором місцевого ФК «Волинь», узяти участь у святі з нагоди завершення реконструкції спортивного комплексу на центральному стадіоні «Авангард». Після того, як було приведено до ладу бігові доріжки та інше легкоатлетичне знаряддя, комплекс тепер може приймати змагання будь-якого рівня, навіть європейського, об’єднавши таким чином «короля» та «королеву» спорту – футбол та легку атлетику відповідно.

До Луцька ми приїхали в день матчу, зранку виїхавши автобусом із Києва. За годину до початку матчу на стадіоні було організовано прес-конференцію, в якій узяли участь Володимир Веремеєв та я від «Динамо», Віталій Кварцяний від «Волині», а також представник лучан, який займається саме командою ветеранів місцевого клубу.

Що стосується власне матчу, то у «Волині» на поле вийшли футболісти різних віку – від молодих хлопців 35-40 років до вікових. Приємно здивував Віталій Володимирович – навіть незважаючи на свої габарити, дуже корисно рухався по полю, із м’ячем поводиться на «ти». Примітно, що на футбольному полі він не такий емоційний, як на тренерській лаві (посміхається).

Наша команда також була представлена зірковим складом, в якому, на жаль, не так часто вдається збиратися. Стільки заслужених майстрів спорту – керівники делегації Біба, Мунтян, Веремеєв, а також Безсонов, Дем’яненко, Несмачний, Трошкін, Буряк, Михайличенко, Косовський, Кардаш, які вийшли безпосередньо на футбольне поле. Ще багато хлопців не змогли поїхати – ті ж Чанов, Федоров, Ващук тощо. Тим не менш, гадаю, навіть незважаючи на похмуру погоду, своєю грою нам вдалося справити хороше враження на суперників та місцевих уболівальників, які майже заповнили трибуни «Авангарду».

Після гри за попередньою домовленістю нам організували перегляд матчу збірної України з Білоруссю разом із ветеранами «Волині». Усі отримали задоволення як від гри нашої національної команди, так і від спілкування в неформальній обстановці.

Що стосується подальших планів команди ветеранів ФК «Динамо» (Київ), то в нас є кілька пропозицій. Багато подібних виставкових матчів зараз організовуються в рамках передвиборчих кампаній різноманітних кандидатів. Але ми не є прихильниками жодної із партій, як то кажуть, перебуваємо поза політикою – для нас цікаво, в першу чергу, зустрітися з друзями-колегами, з якими знайомі з молодих років та проти яких грали багато років тому.

* www.fcvolyn.net

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ