Новини

  • 13 трав
  • 00:04
  • 1959 переглядів
друк

Вітання Леоніда Кучми з нагоди 90-річчя ФК «Динамо» (Київ)

Дорогі друзі-динамівці!

Ось уже 90 років київська дружина збагачує футбольний світ відкриттями, додаючи сторінку за сторінкою до своєї біографії, яка доволі тісно переплетена з історією України.

Без «Динамо» важко явити собі нашу державу. Вона й статусу футбольної зажила значною мірою саме завдяки гравцям, тренерам та менеджерам київського клубу. Визначні постаті й цілі команди-зірки увійшли до золотого фонду світового футболу, ставши гідними повпредами України на міжнародній арені, подарувавши шанувальникам гри багато незабутніх моментів та епохальних тріумфів.

На роки, на покоління вперед «Динамо» стало взірцем, еталоном, орієнтиром для наслідування. Столичний колектив звик бути попереду не лише у справах футбольних, а й у питаннях організаційних, громадських і навіть суспільно-політичних. Його внесок у нашу Незалежність важко переоцінити, й це також – наслідок відповідної доктрини, ідеології, філософії.

Дев’яносто – надто вже футбольна цифра, щоб нехтувати паралелями. Славетне «Динамо» відіграло два повних яскравих тайми насиченої історії. Та не варто чекати свистка – нескінченний матч найпопулярнішого та найтитулованішого нашого клубу триває й триватиме, сповнюючи серця співвітчизників надією та гордістю.

Із ювілеєм, київське «Динамо»!

Леонід КУЧМА

Президент України у 1994-2005 рр.   

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017