Новини

  • 06 жовт
  • 16:00
  • 407 переглядів
друк

Вітання команді «Динамо»-1975 із річницею завоювання Суперкубка Європи від НОК України

На адресу ФК «Динамо» (Київ) надійшло привітання від Національного олімпійського комітету (НОК) України за підписом його президента, олімпійського чемпіона Сергія Бубки команді зразка 1975-го, яка рівно 45 років тому, перемігши у двох матчах мюнхенську «Баварію», виграла Суперкубок Європи.

«Від імені Олімпійської сім’ї України прийміть щирі вітання з нагоди історичного ювілею – 45-річчя з дня здобуття футбольним клубом «Динамо» (Київ) Суперкубку УЄФА!

Блискуча перемога у двоматчевому протистоянні з одним із грандів тодішнього та сучасного футболу – мюнхенською «Баварією» – стала великим та гучним звершенням в історії вітчизняного спорту.

У 1975 році зіркова команда «Динамо» (Київ) з талановитими гравцями під керівництвом видатного метра, легендарного наставника Валерія Лобановського гучно заявила про себе на весь світ, увійшовши до числа найсильніших команд Планети.

Це історичне досягнення стало визначним приводом для радості та гордості багаточисельної армії футбольних вболівальників.

Віримо, що чудові традиції уславленого клубу «Динамо» (Київ) будуть продовжені та примножені нинішнім та майбутніми поколіннями.

Щиро бажаємо міцного здоров’я, нових звершень та перемог!»

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ