Новини

  • 07 лют
  • 13:22
  • 2204 перегляда
друк

Віталій СУМКА: «Ми показали хороший футбол, тому і перемогли»

Півзахисник «Динамо» U-13 Віталій Сумка нещодавно у команді, але на міжнародному турнірі Minsk Cup він уже встиг відзначитися двома забитими м’ячами.

Після перемоги у чвертьфінальному поєдинку над «Оділ Джуніор Карпі» Віталій поділився враженнями від гри та перебування у  команді:

- Сьогодні у нас був досить сильний суперник, але ми грали у хороший футбол, тому і перемогли. Коли я забивав, правий півзахисник по флангу обійшов двох суперників, прострілив до штрафного майданчика, і я цю передачу замкнув. Ще одного разу відзначився у першому матчі на турнірі, оскільки граю в атаці, забивати для мене – не рідкість.

Взагалі, на турнірі найбільше запам’ятався матч групового етапу проти БАТЕ, з ними було і складно, і цікаво. Це хороша команда, і ми проти них добре діяли. Що стосується нашого півфінального поєдинку, мені було б цікавіше зіграти проти «Шахтаря». На турнірі за мене уболівають батьки, відчуваю їхню підтримку, вона дуже допомагає.

- Ти у «Динамо» нещодавно, розкажи, як тебе тут прийняли?

- Усе добре, колектив хороший, усі хлопці дружні, прийняли мене добре. За традицією, щоб влитися у колектив, співав пісню, обрав «Червону руту».

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ