Новини

  • 03 черв
  • 13:11
  • 317 переглядів
друк

Віталій Романов - арбітр матчу 25 туру «Динамо» - «Олександрія»

На матчі 25 туру УПЛ між «Динамо» та «Олександрією» буде працювати бригада арбітрів на чолі з Віталієм Романовим з Дніпра.

У поточному сезоні 40-річний арбітр відсудив матч за Суперкубок України-2019 (перемога «Динамо» над «Шахтарем» - 2:1), де показав 3 жовтих картки. В УПЛ провів 8 матчів, 4 з яких за участю «Динамо» (3 перемоги киян над «Олімпіком», «Ворсклою» і «Колосом», а також 1 нічия з «Олімпіком»). Усього показав в УПЛ 46 жовтих і 6 червоних карткок (1 - Беньяміну Вербичу в нічийному матчі з «Олімпіком»).

Романов також судив матч 1/4 Кубка України між «Динамо» і «Олександрією» (1:0), показавши 9 жовтих і 1 червону (Мохаммеду Кадірі) картку.

Асистентами Романова будуть Максим Чертоляс (Херсон), Віктор Нижник (Вінниця). 4-й арбітр - Олександр Омельченко (Слов'янськ). Спостерігач арбітражу - Віталій Годулян (Одеса).

Також у поєдинку буде використовуватися система VAR. Арбітр VAR - Євген Арановський (Київ), асистент - Володимир Володін (Херсон), спостерігач - Володимир Петров (Харків).

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ