Новини

  • 04 лип
  • 12:58
  • 809 переглядів
друк

Віталій Миколенко: «Зобов’язані перемогти «Шахтар»!»

Захисник «Динамо» Віталій Миколенко поділився своєю думкою про матч 29-го туру чемпіонату України з «Шахтарем»:

- Звісно, у моральному та фізичному плані після поразок відновлюватися складніше. Але разом із тим, гадаю, ми будемо набагато злішими і постараємося віддати всі сили задля перемоги в цьому матчі.

- Чи у вас було достатньо часу на підготовку, з огляду на те, що команда працювала в тижневому циклі?

- Так, ті хлопці, що грали з «Десною», вже відновилися, і починаючи із середи, ми готувалися до гри у повному складі. Звісно, маю на увазі тих, хто був здоровий.

- Ви пропустили минулий поєдинок із «Десною» через пошкодження. Як почуваєтеся зараз?

- Разом з усіма ще не готуюся. З моменту травми, яку я отримав після матчу з «Колосом», за прогнозами лікарів на відновлення у мене було 14 днів. Разом із медичним персоналом докладаю всіх зусиль, щоб встигнути відновитися до гри з «Шахтарем», потрапити до складу та допомогти команді. Але сказати напевно, чи вдасться це, неможливо.

- Майбутній матч не матиме турнірного значення для «Шахтаря», але буде важливим для «Динамо», яке бореться за друге місце. Чи вистачить матчу напруги та видовищності?

- Гадаю, у «Шахтаря» теж буде мотивація грати на перемогу - наша команда для них такий же серйозний подразник, як і вони для нас, тому недооцінки чи розслабленості не буде. Для нас же це принципова гра: нам потрібно і очки набирати, і взагалі кожна перемога над «Шахтарем» для нас дуже важлива.

- Цього сезону ви тричі поступилися донеччанам у чемпіонаті України. Невтішна тенденція...

- Якщо ми тричі їм поступилися, то вчетверте просто зобов’язані перемогти хоча б заради вболівальників та людей, які дивляться наші матчі по телевізору і підтримують нас.

- Які козирі, на вашу думку, є у «Шахтаря» перед матчем із «Динамо»?

- Зважаючи на те, що на них не тиснутиме результат та турнірне становище, гадаю, вони гратимуть розкуто, можуть повністю розкритися та проявити себе з найкращого боку. Суперник уже став чемпіоном і гратиме на моральному підйомі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ