Новини

  • 12 жовт
  • 19:24
  • 1610 переглядів
друк

Віталій МИКОЛЕНКО: «Відчуваю, що на мене розраховують, але все залежить від моєї роботи»

Захисник «Динамо» Віталій Миколенко подовжив контракт із нашим клубом на довгостроковий період. Термін дії нової угоди - 5 років.

А після того, як усі формальності були узгоджені, розповів, які емоції відчуває з приводу приємної події, а також поділився враженнями від виходу до еліт-раунд чемпіонату Європи-2018 у складі збірної України U-19:

- Звичайно, я дуже радий тому, що підписав довгострокову угоду. Я з дитинства в «Динамо», а саме, з 11-ти років, моє серце належить цій команді, і я хочу продовжувати тут грати. Тож емоції найпозитивніші. Буду намагатися завойовувати місце у складі першої команди.

Розмови про подовження контракту йшли давно, але самі переговори тривали недовго: зустрілися з президентом, поговорили і вирішили перепідписати контракт.

- Для вас ця подія стане додатковою мотивацією перед матчем із «Інтером» в Юнацькій Лізі УЄФА?

- Звичайно. Відчуваю, що зараз на мене покладається багато надій, тренери розраховують, що я буду вести команду. Гадаю, усе залежить від мене: якщо буду працювати і старатися - буду прогресувати, пробиватися і грати в першій команді, інакше, звісно, ніхто на мене розраховувати не буде.

- Які ваші враження від роботи разом із першою командою - тренувань та ігор під керівництвом Олександра Хацкевича?

- Якщо наставники підключають і залучають мене, думаю, вони на мене розраховують, та й я намагаюся показувати, що можу потягнути цей рівень. Більш досвідчені партнери підтримують мене, допомагають.

- Які залишилися враження від кваліфікаційного раунду до чемпіонату Європи-2018, де ви виграли всі три матчі?

- Емоції найкращі, тренери поставили завдання виграти три поєдинки, і ми його виконали. Всі хлопці старалися, грали до кінця, тому все вийшло - досягли максимального результату. Наставник Олександр Петраков радий, ми теж. Що стосується наступного етапу - еліт-раунду - поки ще не всі команди зіграли свої матчі, тож невідомо, в якому кошику ми будемо – першому чи другому. Звичайно, було б ідеально потрапити до першого, але, навіть якщо опинимося у другому, в будь-якому випадку потрібно грати і доводити, чого ми варті, адже ми дуже хочемо потрапити на чемпіонат Європи.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ