• 18 aug 2018
  • 23:37

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Забили завдяки боротьбі, підбору і передачам низом»

Динамівський півзахисник Віталій Буяльський прокоментував домашню перемогу своєї команди над «Олександрією» (1:0):

- Ми здобули заслужену перемогу, обіграли лідера чемпіонату. У команди суперника був один момент за всю гру - відразу після того, як ми забили м'яч. Після тієї атаки вони могли зрівняти рахунок. В іншому ми повністю контролювали гру, але не могли забити, тому що суперник усією командою стояв в обороні. Утім, зрештою, нам вдалося це зробити, і ми досягли позитивного результату.

- Що змінилося в атаці нашої команди у другому таймі?

- Можна сказати, що нічого. Просто в деяких епізодах ми стали ще вище накривати суперника, і з'явилися моменти. У першому таймі при втраті м'яча відходили трохи назад і не відразу вступали у відбір, а після перерви виправили це - і стали виходити хороші атаки.

- Прокоментуйте велику кількість коротких передач у матчі.

- Тренер вимагав від нас не бити м'яч уперед, тому що з потужними футболістами «Олександрії» складно боротися. Потрібно було грати низом, що ми і зробили. Коли забили м'яч, була боротьба, підбір, усе зробили через пас.

- Що можете сказати про «Аякс»?

- Поки що нічого, тому що ще не вивчали їх. Бачили нарізки в інтернеті. У них хороша і молода команда. Добре грають у себе вдома, краще, ніж на виїзді.

Copyright © FC Dynamo Kyiv