Новини

  • 06 січ
  • 12:42
  • 3323 перегляда
друк

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ відзначає День народження в родинному колі

Сьогодні особливий день для півзахисника нашої команди Віталія Буяльського - йому виповнилося 24 роки, і він з самого ранку приймає привітання.

Кореспонденту офіційного клубного сайту Віталій розповів, як проводить свято, яке відзначає напередодні Різдва:

- Я перебуваю вдома, у Вінницькій області, гості прийдуть завтра, оскільки сьогоднішній вечір усі проводять вдома з родинами. Але все буде скромно. Поки усе, як завжди, багато дзвонять, вітають. Першою привітала сестра, потім дівчина і батьки. День народження - це для мене особлива подія, оскільки він збігається з передоднем Різдва - великим святом. Приємно народитися в такий день (посміхається). Свято, яке запам'яталося найбільше? Вони усі були особливими, але, напевно, виділю 18-річчя. Все-таки, це дата повноліття, після якого вже почалося доросле життя. Зазвичай День народження і Різдво я намагаюся проводити вдома в колі сім'ї - на відпочинку ще не доводилося відзначати. А до Києва планую повернутися вже після 10-го січня.

Приєднуємося до привітань Віталію, бажаємо футболісту міцного здоров'я, щастя, благополуччя, успіхів у кар'єрі, більше хороших подій в житті, позитивних емоцій, приємних сюрпризів та лише перемог!

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ