Новини

  • 11 бер
  • 23:15
  • 1666 переглядів
друк

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «У кінці матчу самі собі створили проблеми»

Домашню гру з «Вересом» оцінив півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський:

- Я сподівався, що в сьогоднішній грі нам вдасться швидко забити. Це саме ми намагалися зробити і в минулому матчі, коли грали на виїзді у Львові. Але тоді це не вдалося - пропустили, після чого грати стало набагато важче. Сьогодні ж ми це зробили, швидко повели в рахунку, і, в принципі, в першому таймі могли забивати ще: і у мене для цього були моменти, і у інших хлопців, але не реалізували їх. А під кінець зустрічі, як завжди, самі собі створили проблеми.

- Сьогодні відчували спортивну злість, чи вже більше думали про наступний матч з «Лаціо»?

- На теоретичному занятті головний тренер нам говорив, щоб на матч ми виходили з холодною головою, а злість, якщо і була, то виключно спортивна, а взагалі, щоб більше думали про команду і про результат. Іноді злість підводить. Можливо, сьогодні і була якась репетиція перед матчем з «Лаціо», але римський клуб - це зовсім інший суперник, який сповідує іншу тактику, а Ліга Європи - зовсім інший турнір. Головне - усім бути в тонусі перед майбутньою зустріччю. Напевно, тому тренер робив заміни, комусь дав відпочити перед домашньою грою з римлянами - це краще запитати у нього.

- Який був найскладніший відрізок матчу?

- Мабуть, в кінці зустрічі, коли футболісти «Вереса» почали просто «вантажити» м'яч вперед, - ось і всі їхні моменти. У нас не багато високорослих гравців, тому трохи важче боротися. У першому ж таймі у них була одна чи дві контратаки, зокрема, після того, як ми виконали кутовий, а також ще пару дальніх ударів з-за штрафного майданчика. Фактично, більше нічого вони не створили. Ми надійно зіграли в обороні всією командою.

- Як оціните дії Вербича та Мбокані?

- Вони - гарні партнери, футболісти високого рівня, які в «Динамо» не випадково і, впевнений, допоможуть нам досягати високих результатів. Мбокані після травми набирає кондиції, старається.

- Думки з приводу матчу з «Лаціо» в четвер уже відвідують?

- Вони зрівняли рахунок на 95-й хвилині в матчі з «Кальярі», нам трохи не забили на останніх секундах в римському матчі. Це говорить про те, що команда грає до останньої секунди. Нам потрібно бути сконцентрованими всі 90 з гаком хвилин.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ