Новини

  • 07 лист
  • 17:22
  • 1007 переглядів
друк

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Потрібно зіграти агресивніше в атаці, ніж у Франції»

Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський відповів на запитання представників ЗМІ перед матчем групового етапу Ліги Європи проти французького «Ренна».

- Наприкінці минулого тижня була гра з «Шахтарем» – хороша за змістом, але невдала за результатом. Чи вдалося психологічно відновитися після того поєдинку?

- Можу сказати, що від того матчу ми відійшли, оскільки гра сподобалася – як уболівальникам, так і керівництву. Те, що не було результату, – це прикро, але якщо будемо продовжувати так грати в наступних матчах, то проблем не буде з жодним із суперників.

- Хоч і вдалося перемогти «Ренн» у першому матчі, як потрібно зіграти завтра, щоб досягти позитивного результату?

- Насамперед, зіграти агресивніше в атаці, ніж це було у Франції. Щодо суперника, то потрібно не дати їм використовувати контратаки та перекрити фланги. Якщо виконаємо це, то проблем не має бути.

- Ви грали тривалий час на позиції під нападниками. Останнім часом вас використовують в опорній зоні. Де вам комфортніше діяти?

- Комфортно там, де бачить тренер, де я корисніший для команди. Але за своїми відчуттями можу сказати, що комфортніше діяти з глибини, де більше зустрічаєшся з м’ячем. У той же час у Франції після вилучення головний тренер трохи змінив тактику, поставив мене на правому фланзі, після чого вдалося забити переможний м’яч.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

КВИТКИ НА МАТЧ

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ