Новини

  • 02 вер
  • 23:58
  • 1092 перегляда
друк

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Після таких матчів у футбол грати не хочеться»

Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський підбив підсумки невдалої для його команди гри проти «Карпат»:

- Це футбол, гадаю, будь-яка команда на місці «Карпат» грала б так само – футболісти б часто падали, тягнули час. Навіть компенсовані хвилини нам не допомогли.

- Можливо, варто було урізноманітнити гру в атаці?

- Коли поступаєшся 0:2 при власних уболівальниках, розумієш, що потрібно швидше відіграватися, з’являється метушня, поспіх, тому так і склалося.

- Ми бачили, Віктор Циганков реагував досить емоційно...

- Ми всі злилися і після першогот пропущеного м’яча, і після другого - це емоції. Потрібно розібратися самим у собі, як виходити на поле, грати та битися за «Динамо».

- У чому полягала суть розмови з уболівальниками після матчу?

- Вони повністю нас підтримали, ми вибачилися перед ними, адже ми винні. Вони приходять нас підтримати в неділю замість того, щоб побути із сім’ями, поки ще тепла погода. А ми падаємо обличчям у бруд.

- Олександр Хацкевич сказав, що прийняв рішення, яке піде на користь команді, що думаєте з цього приводу?

- Сподіваюся, що Олександр Миколайович залишиться, адже на поле виходять футболісти, а не тренери. Наставники можуть лише підказати, як зіграти у тій чи іншій ситуації, а в поразці насамперед винні футболісти. Гравцям потрібно зібратися після матчів збірних, разом сісти, поговорити, розібратися, у чому проблема, можливо, щось поміняти у власній грі та тренувальному процесі. А тренерський штаб може нам лише допомогти в цьому. Зараз просто всі на емоціях, потрібно заснути та прокинутися вранці зі свіжою головою, усе переосмисливши. Сподіваюся, усе буде добре.

- Після таких матчів команда більше втомлюється фізично чи емоційно?

- Після таких матчів узагалі у футбол грати не хочеться. Єдине бажання – залишитися в роздягальні і не виходити з неї.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ