Новини

  • 10 січ
  • 18:37
  • 685 переглядів
друк

Віталій Буяльський: «Під час відпустки лікував ребро і передав подарунки дитячій спортивній школі в рідній Калинівці»

У понеділок, 11-го січня, перша команда «Динамо» вийде з відпустки.

Напередодні ми зателефонували півзахиснику киян Віталію Буяльському, щоб дізнатися, як він провів відпустку, відзначив новорічні свята і традиційно привітав з Днем св. Миколая вихованців ДЮСШ «Авангард», де сам свого часу починав займатися футболом і пізнавати ази гри мільйонів:

- Відпустку я провів разом із сім'єю на Мальдівах. Там я вже одного разу був, тому розумів, який відпочинок має бути - спокійний без великої кількості екскурсій. Більше часу проводили на пляжі, на березі океану. Крім того, на той момент мені активний відпочинок був ще протипоказаний, оскільки заліковував травму - поєднував приємне з корисним. На щастя, погода була хорошою, відпустку нічого не затьмарило.

У минулому, 2020-й році я залишився без повноцінної відпустки, адже часу відпочивати майже не було. Виникла пауза, пов'язана з карантином, але під час неї ми працювали індивідуально. Потім догравали чемпіонат, а всього днів через 10 після його закінчення вже почався новий. Тож цей зимовий відпочинок був дуже до речі - вдалося відновити сили і морально переключитися.

- А де зустрічали Новий рік і Різдво?

- Після відпочинку ми з'їздили до моїх батьків у Калинівку (Вінницька область), там провели чотири дні, а на Новий рік повернулися до Києва і всю решту часу до виходу з відпустки були в столиці.

- Щороку ви вітаєте зі святами і привозите подарунки вихованцям ДЮСШ «Авангард» у вашій рідній Калинівці. Чи цього року карантин не завадив традиції?

- У цьому році у мене не вийшло привітати хлопців і тренерів особисто, оскільки якраз був на відпочинку, але я передав привітання на словах і відправив подарунки - солодощі та інвентар для школи. Сподіваюся, ці речі допоможуть хлопцям добиватися успіхів в різних видах спорту і будуть їх мотивувати показувати високі досягнення. Хотів, щоб вони отримали їх до Дня св. Миколая. Це також приклад для інших хлопців допомагати школі.

Через карантин довелося скасувати тільки традиційний щорічний футбольний турнір, оскільки він зазвичай проходить не на свіжому повітрі, а в приміщенні. Не хотілося ризикувати здоров'ям учасників, краще перенести його на більш сприятливий час, коли все налагодиться. Коли прийде слушний момент, обов'язково проведемо турнір і не один. Хлопці завжди задоволені, коли я приїжджаю, вони більше радіють не стільки подарункам, скільки можливості зі мною поспілкуватися, їм приємно, що приділяю їм увагу.

- Чи ви вже повністю відновилися після ушкоджень ребра, яке отримали наприкінці минулого року?

- Почуваюся набагато краще, ніж було раніше. У понеділок ще пройду контрольне обстеження і, якщо все добре, з вечора завтрашнього дня вже почну тренуватися разом із командою. Чи виконував індивідуальні завдання? Зимова перерва була для мене періодом спокою, відсутність навантажень була необхідною, щоб ребро зрослося. Звичайно, уже скучив і за футболом, і за тренуваннями, і за емоціями. Тож із нетерпінням чекаю початку робочого процесу.

- Ви сьогодні вже збиралися на базі, щоб здати тест на коронавірус?

- Так, скоро отримаємо результати. Настрій хороший, після того, як довго не бачив хлопців, цікаво поспілкуватися, послухати цікаві історії з відпочинку, та й взагалі побачити один одного.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ