Новини

  • 31 трав
  • 20:18
  • 370 переглядів
друк

Віталій Буяльський: «Перший тайм із «Шахтарем» вийшов дуже хорошим»

Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський в інтерв'ю клубним ЗМІ «біло-синіх» прокоментував поєдинок із «Шахтарем» (1:3).

- Відсутність уболівальників якось впливає на атмосферу на полі, на настрій гравців?

- Звичайно, не так цікаво, коли немає вболівальників, немає підтримки, неважливо, за тебе вболівають або проти тебе. У такій ситуації головне, що ми вже продовжили чемпіонат.

- Сьогодні вболівальники були біля стадіону, намагалися зарядити. У них це вийшло?

- Я гадаю, в принципі, так, якщо не зважати на результат гри. Можна так сказати, що рівень бразильців «Шахтаря» показав, що після такої перерви вони здорово грають із м'ячем. Особливо, коли в середину поля вийшов ще один бразилець, нам набагато важче стало грати.

- Сьогодні було важче після першого тайму. У якій фізичній формі зараз перебуває команда?

- Напевно, непоганій. Перший тайм був дуже хорошим. Особливо перші 15-20 хвилин ми накривали. Але потім стало менше сил, думаю, будь-яка команда не може так грати весь матч. Вважаю, ми готові фізично. Головне, підготувати голову кожному з нас і боротися за друге місце. Треба бути реалістами.

- Наступний матч із «Шахтарем» буде теж у Києві. Скажи, наскільки це для нас буде серйозний поєдинок? Навіть не в турнірному плані, а, можливо, з точки зору принциповості.

- Чесно, навіть про це не думаємо. У нас завдання - матч з «Олександрією». Ми повинні готуватися від гри до гри. Тоді у нас буде якийсь результат і якийсь рух. Якщо за тиждень «Олександрія», а ми будемо думати про «Шахтар», нічого не буде.

- Сьогодні арбітр матчу кілька разів зверталася до системи VAR. Чи правильно було прийнято рішення?

- Навіть не знаю, я не бачив. Коли ми забили перший м'яч, як на мене, чистий гол був, але вони так вирішили. Це їхня робота.

- Прокоментуй свій гол, який зарахували. Які емоції були?

- Навіть не знав, як радіти, тому що вболівальників не було. Те, що ми робимо на тренуванні іноді, воно вийшло.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ