Новини

  • 19 вер
  • 09:15
  • 514 перегляда
друк

Віталій Буяльський: «Очікую, що «Львів» буде всією командою оборонятися»

Напередодні домашнього матчу 3-го туру чемпіонату України проти ФК «Львів», який відбудеться в суботу, 19-го вересня, півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський поділився своєю думкою щодо суперника:

- Після перемоги над «АЗ» у нас усіх був гарний настрій, але багато часу для радості немає - уже наступного дня, 16-го вересня, ми почали безпосередню підготовку до наступного матчу чемпіонату України проти ФК «Львів». Зараз усі думки лише про нього. Потрібно вигравати у львів'ян, щоб далі з хорошим настроєм готуватися до матчів Ліги чемпіонів проти «Гента».

- ФК «Львів» пропустив перший тур, а в минулому поступився «Колосу» 0:4. Чого варто від них очікувати в матчі з «Динамо»?

- Напевно, того, що вони будуть усією командою оборонятися, впевнений у цьому на 100%. Детальніше будемо розбирати цього суперника ближче до самої гри. Знаю, що у них з'явилося багато нових футболістів. Їхній поєдинок із «Колосом» я не дивився, тому, на жаль, більше нічого не можу про них сказати.

- Чим ще, окрім оборони, ФК «Львів» запам'ятався вам по минулим матчам?

- Якщо чесно, нічим особливим. Нам потрібно показати свою гру, досягти перемоги і рухатися далі - попереду у нас багато важливих, цікавих і складних матчів, зокрема у Лізі чемпіонів.

- У зв'язку з цим, чи не буде недооцінки суперника?

- Ні, це виключено. Ми уважно розберемо «Львів», відзначимо для себе їхні сильні і слабкі сторони, щоб запобігти сюрпризів. Потрібно вийти на поле і спокійно зіграти, досягши потрібного результату.

- У якому режимі працювали до 19 вересня - дня матчу?

- Зараз графік у нас досить щільний - до жовтня ми граємо по два матчі на тиждень, тому жодних вихідних не передбачено. Уже наступного дня після поєдинку з «АЗ» ми ввечері зібралися на базі і розпочали підготовку. У наступні дні тренувалися щодня.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ