Новини

  • 11 лют
  • 22:51
  • 4794 перегляда
друк

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Мотивація присутня завжди, коли граєш за «Динамо» Київ»

Півзахисник Віталій Буяльський відзначився забитим м’ячем у контрольному матчі з «Хебей Чайна Форчун» (5:0), а після поєдинку поділився своїми враженнями від гри.

- Хороша гра, як і результат для нас. Були непогані командні взаємодії, були, звичайно, й певні помилки, які потрібно розібрати й рухатися далі.

- Порівняно з учорашнім матчем, цього разу гра склалася більш вдало?

- Сьогодні й поле було кращої якості, ніж учора, особливо в другому таймі, коли його полили, завдяки чому м’яч котився швидко, а наші гравці вдало переміщувалися, віддавали вчасні передачі та забивали м’ячі.

- В епізоді з твоїм забитим м’ячем ти пробіг через усе поле, від свого штрафного майданчика до чужого, й головою перекинув воротаря. Це награна комбінація?

- Так, звичайно. Якщо ми вибігаємо у контратаку, потрібно підтримувати гравців передньої лінії. Якщо конкретно по цій ситуації, то Коля Морозюк віддав дуже хорошу передачу, я побачив, що воротар вийшов із воріт, і в один дотик підправив м’яча за призначенням.

- У завершальній стадії атаки ти зробив прискорення метрів на двадцять, аби відгукнутися на цю передачу. Подібне неодноразово доводилося бачити й у офіційних матчах. Це можна назвати твоєю «фішкою»?

- Не сказав би, що це якась «фішка», просто, напевно, в кожному моменті потрібно докладати максимум зусиль, тоді буде й результат.

- Китайські команди загалом сповідують чіпкий футбол, не соромляться бити по ногах…

- У цього суперника я би відзначив хороший контроль м’яча, а також хорошу фізичну готовність. В їхньому складі є непогані легіонери, тому такі ігри є показовими для нас.

- За сьогоднішнім матчем спостерігав тренерський штаб національної збірної. Це додавало мотивації?

- Мотивація присутня завжди, коли виходиш грати за «Динамо» (Київ). Неважливо, хто дивиться за тією чи іншою грою, – в будь-якому випадку потрібно показувати всі свої найкращі якості, щоб грати в основному складі.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ