Новини

  • 08 лист
  • 17:01
  • 3182 перегляда
друк

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ готовий повернутися до тренувань, операція Сергія СИДОРЧУКА пройшла успішно

Головний лікар київського «Динамо» Леонід Миронов розповів про ситуацію в лазареті першої команди.

- Віталій Буяльський учора літав на консультацію до німецької клініки до відомого фахівця з травм гомілковостопних суглобів. Вердикт – операція потрібна, але не терміново. Її можна буде зробити у плановому порядку, коли це буде зручно футболісту. Нічого страшного немає, операція навіть може носити амбулаторний характер, тобто за допомогою артроскопа буде видалено кістковий наріст, який тисне на зв'язку і періодично викликає запалення.

Консультація завершена, тепер рішення за самим футболістом. Віталій хоче обов'язково дограти до зимової перерви, так як у нього є величезне бажання брати участь у матчах Ліги Європи. Крім того, якщо в іграх, які залишилися до паузи, не виникне екстраординарних ситуацій або ускладнень, він хоче оперуватися не під час зимової перерви, а під час літньої. Ми повинні поважати рішення футболіста, але все буде залежати від того, як буде вести себе гомілковостопний суглоб під навантаженнями, ударами.

Буяльський повернувся до Києва і відновить тренування. На даний момент його вже нічого не турбує. Йому тільки дали пару днів на відпочинок. Але вже завтра він братиме участь у тренувальному процесі.

Сергію Сидорчуку в Барселоні зробили операцію. Була проведена артроскопія на колінному суглобі. Суглоб почистили. Операція пройшла успішно, Сергій почувається добре. Термін реабілітації – від двох до чотирьох місяців. За день-два футболіст повернеться до Києва і приступить до інтенсивної фізичної реабілітації. Періодично ми будемо робити діагностику, дивитися, як поводиться суглоб під навантаженням.

Маємо також оновлену інформацію і щодо відновлення Дениса Гармаша. У нього розтягнення невеликої ділянки м'яза лівого стегна. Є набряк, але сама м'язова тканина пошкоджена незначно, можна сказати, на клітинному рівні. Зараз Денис проходить реабілітацію, інтенсивне лікування. Термін відновлення – від семи до десяти днів.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ