Новини

  • 02 жовт
  • 20:29
  • 1457 переглядів
друк

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Будемо сконцентрованими на 120%»

Півзахисник «Динамо» відповів на запитання ЗМІ на передматчевій прес-конференції напередодні поєдинку з «Лугано» в Лізі Європи.

- Що скажете про «Лугано»?

- Два дні вивчаємо суперника на теорії. Можу сказати, що знаємо команду на 99%. Знаємо, як вона грає, знаємо сильні та слабкі сторони. Постараємося виконати те, що буде вимагати тренер. Подивимося ще на стандартні положення і будемо все це використовувати завтра.

- Недооцінки бути не може? Чи можна говорити, що «Динамо» вийде на поле максимально мобілізованим?

- Ми будемо сконцентрованими на 120% і будемо намагатися робити на полі все, що залежить від нас. А як усе складеться - ніхто не знає. Усе залежить від того, як ми реалізуємо план на гру.

- Втома позначається?

- Навпаки, фізична форма стала кращою. Завжди краще грати, ніж тренуватися. У нас довго не було перемог, треба було разом виходити з ситуації, а для цього потрібно грати і доводити все в матчах. Тренуваннями уболівальникам нічого не доведеш, вони не побачать, наскільки ми хочемо перемогти. Вважаю, до завтра ми готові і фізично, і психологічно.

- Стежили за «Лугано» в чемпіонаті?

- Чесно кажучи, не стежу, як наші суперники грають в своїх чемпіонатах. Адже в єврокубках команди грають з подвійною мотивацією. Стежу за суперниками тільки в тих турнірах, де ми з ними зустрічаємося. А поєдинки національного чемпіонату мені малоцікаві.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ