• 22 лют 2020
  • 23:42

Віталій Буяльський: «Будь-який гол - це робота на тренуваннях, зборах, теоретичних заняттях»

Півзахисник київського "Динамо" Віталій Буяльський прокоментував перемогу над "Ворсклою" (2:1) в ексклюзивному інтерв'ю клубному телебаченню.

- Мене переповнюють позитивні емоції, тому що ми взяли три очки у важкій грі. Моментами грали непогано, але можна сказати, що поле не дозволяло швидко виходити з оборони в атаку або віддавати жорсткі передачі, тому дещо не вдавалося. Але в цілому непогано для першої офіційної гри після зимової перерви.

- Якщо аналізувати навчально-тренувальні збори, то “Динамо” більше забивало в другому таймі. Власне, сьогодні це підтвердилося…

- У першому таймі команди, які грають проти нас, більш сконцентровані, організовані в обороні та атаці. А у другій половині, коли сили вже покидають суперників, з’являються вільні зони, у які ми вривалися. І “Ворскла” трохи підсіла, тому ми намагалися завершувати атаки та бити по воротах.

- Судячи з твого забитого м’яча, ти сьогодні підібрав правильні шипи на бутси?

- Так, але все одно, навіть із такими шипами, як у мене, було слизько. В останньому моменті, коли віддавав передачу Русину, я послизнувся та вже думав, що не встигну дотягнутися до м’яча. Але дотягнувся та віддав.

- Ми відзначили, що “Динамо” грає на швидкостях, може у будь-який момент додавати чи зменшувати темп.

- Складно було на такому полі додати у швидкості - не тільки швидкості бігу, а й у передачах і відкриваннях уперед. Тому у нас деякі футболісти швидко бігли вперед, а ми гальмували та не могли віддати передачу в ногу, бо м’яч зупинявся. Думаю, якби поле було мокрим і рівним, нам було б легше грати.

- Гол Вербича вийшов закономірним?

- Будь-який гол - це певна робота на тренуваннях, зборах, теоретичних заняттях. Тому, думаю, все закономірно. Якби забив не Вербич, то, можливо, хтось інший.