Новини

  • 20 вер
  • 11:21
  • 1283 перегляда
друк

Віктор ЦИГАНКОВ: «Перемога над «Мальме» - ковток свіжого повітря для команди»

Півзахисник «Динамо» Віктор Циганков у післяматчевому інтерв'ю для клубного ТБ прокоментував перемогу над «Мальме» (1:0).

- 6 матчів не вигравали. Ця перемога - ковток свіжого повітря для команди, уболівальників. Шалено радий, що вийшло забити і виграти. Вітаю вболівальників із перемогою.

- Очікували, що буде нервова гра?

- Вивчали цю команду, знали, що вона собою представляє, тим паче грали з ними на зборах узимку. У нас є свій малюнок гри, якого ми повинні дотримуватися, про це ми домовляємося в роздягальні, на тренуваннях, у матчах. Це все треба виконувати. Слава богу, вдалося забити.

- Привітали Михайличенка з першою перемогою після повернення?

- Усіх привітали. Зараз такий час, що ця перемога дуже багато значить для вболівальників насамперед. Тепер буде легше. Будемо віддавати всі сили заради перемоги, тому що знаємо, який клуб представляємо. Сподіваюся, у наступних матчах буде легше. 

- Похолодало, але прийшло багато вболівальників.

- Спасибі їм величезне. Можна зрозуміти вболівальників, команда не вигравала довго, але вони не переставали ходити, величезне їм спасибі. Ця перемога для них. Віддали всі сили, як і завжди, але вболівальнику потрібен результат.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ