Новини

  • 22 жовт
  • 13:00
  • 629 переглядів
друк

Віктор ХЛУС: «Копенгаген» у матчі з «Динамо» буде робити ставку на командні дії»

Екс-гравець «Динамо» Віктор Хлус, який немало пограв у Європі, поділився очікуваннями від гри з данським «Копенгагеном» у Лізі Європи.

- Я свого часу грав у Швеції, яка знаходиться недалеко від Данії. Можна сказати, що данський, шведський, норвезький та фінський футбол – це футбол північний. Очікування від гри лише позитивні. «Копенгаген» – добротна команда, і «Динамо» зі зміною мікроклімату в команді зараз на підйомі. Думаю, що кияни здобудуть перемогу.

- Що можете сказати про «Копенгаген» та про скандинавський футбол загалом?

- За рівнем майстерності наші команди перевершують скандинавські. Але у них є одне – командний дух, який вони споконвіку підтримують. «Копенгаген» із «Динамо» буде робити ставку на командні дії. До скандинавських клубів приїжджають футболісти з країн третього світу – Албанії, Африки. А найкращі футболісти Данії, Швеції, Норвегії та Фінляндії грають у топ-клубах. Тож «Копенгаген» спокійно можна перемагати.

- Які козирі у «Динамо»?

- Їх багато. У нас гравці класом вищі. До того ж ми граємо вдома. Сподіваюся, погодні умови сприятимуть тому, щоб люди прийшли на стадіон. Таку гру потрібно подивитися.

- Цікава конкуренція розгортається на вістрі атаки. Ви, як нападник, кому віддали б перевагу з форвардів «Динамо» з огляду на стиль гри «Копенгагена»?

- У моєму розумінні, нападник – та людина, яка має тягти команду за вуха, перехопить м'яча за центром поля, обіграє двох-трьох суперників та забиває гол. Ось це цінність нападника! А наші форварди – залежні від інших гравців. Мені здається, що в «Динамо» немає яскраво вираженого нападника. Вони всі практично одного класу.

КВИТКИ НА МАТЧ

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ