Новини

  • 21 лип
  • 13:30
  • 5454 перегляда
друк

Віктор ЧАНОВ: «О шостій ранку привітав президент «Маккабі» (Хайфа)»

Сьогодні святкує свій 56-й День народження Віктор Чанов, який блискуче захищав ворота «Динамо» з 1982 до 1990 року.

Після завершення кар’єри гравця Віктор Вікторович довгий час провів поза футболом. Тренерська робота в «ЦСКА-Борисфен» виявилась лише епізодом. Але в грудні 2006 року Віктор Вікторович усе ж повернувся до рідного клубу в ролі тренера воротарів та пропрацював з ними рік. Потім він продовжив займатися своїм бізнесом, який пов'язаний із будівництвом і залізничною дорогою. Загалом, поки всім задоволений. Кореспонденту офіційного клубного сайту Віктор Чанов розповів про те, чим займається та як планує відсвяткувати День народження:

- Дякую за привітання, мені приємно. Чим займаюся? У мене все гаразд, як і раніше, я є генеральним директором своєї компанії, тож у цьому плані без змін. На здоров'я, дякувати Богу, поки не скаржуся, сім'я поступово збільшується: нещодавно одружився син, тепер будемо чекати на онука чи онучку.

Що стосується Дня народження, мене сьогодні почали вітати з шостої години ранку. У цей час подзвонив президент «Маккабі» (Хайфа), не спалося йому (посміхається). Взагалі, привітань вже дуже багато, телефон розжарився, тільки встигаю відповідати і приймати дзвінки та повідомлення - це дуже приємно, люди не забувають. Святкувати грандіозно не планую - у сімейному колі й, напевно, не сьогодні, а в суботу, оскільки у всіх йде робочий тиждень. Гадаю, до вечора подзвонять і колишні партнери динамівці, з ким підтримуємо зв'язок. Тож, настрій хороший.

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ