Новини

  • 04 вер
  • 15:27
  • 537 переглядів
друк

Віктор БЛІЗНІЧЕНКО: «З нетерпінням чекаємо матчів із «Шкендією»

Півзахисник «Динамо» U19/U21 Віктор Блізніченко прокоментував результати жеребкування першого раунду Юнацької Ліги УЄФА.

- «Шкендія» - хороший суперник для старту в Юнацькій Лізі УЄФА. Поки нам мало що відомо про цю команду. Але будемо ретельно готуватися до матчів, розбирати гру македонців. Потрібно виконати велику роботу перед першою зустріччю. Важливо підготуватися як функціонально, так і налаштуватися психологічно. Сподіваюся, попереду нас чекає довгий шлях в турнірі. Для всіх гравців «Динамо» U19 Юнацька Ліга чемпіонів - можливість перевірити свої сили на тлі європейських команд. Ми всі з нетерпінням чекали жеребкування і вже в передчутті гри із «Шкендією».

З македонськими командами ще не зустрічався, складно оцінити їх стиль гри. Чемпіонами своїх країн просто так не стають, тому не треба недооцінювати «Шкендію». Уже обговорювали з хлопцями жереб, всі залишилися задоволені. Зараз ми сконцентровані на чемпіонаті України, але думки про «Шкендію», безумовно, є. Будемо поступово готуватися до майбутніх матчів.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ