Новини

  • 17 трав
  • 23:00
  • 686 переглядів
друк

Віктор БЛІЗНІЧЕНКО: «Сьогодні вдача була не на нашому боці»

Півзахисник «Динамо» (U-21) Віктор Блізніченко прокоментував домашній матч із «Ворсклою», адаптацію в молодіжній команді «біло-синіх» та пенальті, після якого полтавці зрівняли рахунок:

- Футбол – непередбачувана гра. На жаль, сьогодні удача була не на нашому боці.

- 1:1 – закономірний результат?

- Вважаю, що нічия – це незакономірний результат. Дії арбітра не хочеться обговорювати, проте пенальті був незаслужений. Але все ж, ми не скористалися своїми шансами і в підсумку втратили важливі очки.

- Чому не вдалося обіграти «Ворсклу»?

- Ми відхилилися від нашої схеми на гру. Плюс, нам не вдалася реалізація гольових моментів, які ми створили. Це вирішило результат поєдинку.

- Які слова в перерві казав Юрій Мороз? Команда активно увійшла у другий тайм...

- У перерві тренер вимагав від нас активних дій в атаці, Але ми не показали результативності. Будемо аналізувати гру і робити роботу над помилками.

- Досвідчені гравці Артем Бєсєдін, Міккель Дуелунд, які взяли участь у матчі, допомагали порадами?

- Дуелунд не дуже добре знає російську мову, але старші партнери під час гри підказували, давали поради. Це дуже важливо в робочому процесі.

- Як пройшла твоя адаптація в дублі «Динамо»?

- Я ще не випустився з Академії, тому через місяць буду з командою на фінальній частині сезону. А що стосується адаптації в дублі, то я швидко адаптувався в колективі, оскільки був на навчально-тренувальних зборах із командою взимку.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ