Новини

  • 01 aug
  • 22:30
  • 1763 перегляда
друк

Віктор АНІСІМОВ: «НСК «Олімпійський» повністю готовий до матчу»

Заступник генерального директора з адміністративної роботи Державного підприємства НСК «Олімпійський» Віктор Анісімов спеціально для клубних медіа «Динамо» розповів про підготовку стадіону до гри з «Шахтарем», яка відбудеться вже в п'ятницю, 3 серпня.

- Вікторе Миколайовичу, яка готовність у «Олімпійського» на сьогоднішній день?

- Ми повністю готові до матчу. «Олімпійський» був готовий ще раніше, але, на жаль, минулий поєдинок проходив без глядачів. Проте, усі служби в повній бойовій готовності.

- Велика кількість полів в Україні, традиційно, погано підготовлені до сезону. У якому стані поле на «Олімпійському»?

- В ідеальному стані. Не так давно, як ви пам'ятаєте, у нас проходив фінал Ліги чемпіонів, і чудову якість газону бачили мільярди людей, а також високо оцінило УЄФА. У першому турі «Динамо» вже приймало «Ворсклу» і, за словами нашого головного агронома, газон у прекрасному стані.

- Скільки буде відкрито фуд-кортів?

- Матч «Динамо» з «Шахтарем» - центральне протистояння чемпіонату, і глядацький інтерес завжди високий. Але, незважаючи на рівень суперника, кількість відкритих фуд-кортів безпосередньо залежить від кількості відвідувачів. Не секрет, що час від часу трапляються сплески вболівальницького інтересу до матчів. Відповідно, отримати більш-менш чітке розуміння, скільки ж глядачів буде на матчі, ми зможемо ближче до самого поєдинку. Гадаю, з кількістю фуд-кортів зрозуміліше буде ближче до вечора четверга. Але в будь-якому випадку ми постараємося створити максимально комфортні умови для глядачів у даному сегменті.

- Як будете забезпечувати безпеку на стадіоні під час матчу?

- На «Олімпійському» буде забезпечена повна безпека як у чаші стадіону, так і на прилеглій території. Буде задіяно достатню кількість стюардів. Крім того, для нівелювання будь-яких позаштатних ситуацій і забезпечення порядку, абсолютно точно будуть задіяні сили національних поліції і гвардії.

- Чи побачить уболівальник щось нове?

- Звичайно. «Динамо» зробило ребрендинг стадіону перед стартом сезону, ми намагаємося створити більш комфортні умови в бізнес-сегменті. Це дуже важливо в контексті того, що будь-які зміни - завжди на краще. По периметру вболівальники побачать нові банери з провідними футболістами «біло-синіх», розміщені з північного боку стадіону. При брендингу враховувалися побажання насамперед «Динамо», але слід пам'ятати, що всі зміни, усі візуальні поліпшення і нововведення робляться не заради клубу, стадіону або футболістів, а заради вболівальників, і саме вони повинні оцінити це. Запрошуємо всіх на футбол підтримати улюблену команду!

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ