Новини

  • 31 трав
  • 15:46
  • 3601 перегляд
друк

Вихованці ДЮФШ «Динамо» зіграли із дітьми із зони АТО у турнірі «Мрії дитинства»

Напередодні Дня захисту дітей громадська організація «Братерство учасників бойових дій України» організувала подорож до Києва для дітей, що мешкають у зоні проведення АТО.

По ініціативі організації та за підтримки Фан-клубу «Динамо» Київ на чолі з Сергієм Михайленком на НТК ім. Баннікова відбувся футбольний турнір «Мрії дитинства» між дитячими командами з Донецької області та їхніми однолітками, що навчаються у ДЮФШ «Динамо» (Київ). У заході взяли участь команди хлопців 2004-го (тренери Павло Неверов та Андрій Фартушняк) та 2006 (тренери Валерій Краснощок та Павло Чередніченко) років народження.

Під час урочистої церемонії відкриття до дітей звернулися відомий футболіст, технічний директор ФФУ Олег Протасов, голова київської міської спілки ветеранів Афганістану Микола Гончаренко, тренер футбольної команди міста Слов’янськ Олександр Коваленко, депутат міської ради міста Миколаївка донецької області Геннадій Біленець, учасник бойових дій в зоні АТО, один з організаторів турніру Володимир Фаренюк та генеральний директор адміністрації річкових портів України Євген Осипчук.

Подяки від Української спілки ветеранів Афганістану отримали голова ФФУ Андрій Павелко, голова фан-клубу «Динамо» Сергій Михайленко, а також організатори та учасники змагань.

- До нас звернувся воїн АТО Володимир Фаренюк з пропозицією напередодні Міжнародного дня захисту дітей провести дитячий футбольний турнір, - розповів Сергій Михайленко. - Ми з радістю відгукнулися, допомогли в організаційних питаннях, в ДЮФШ «Динамо» цю ідею також підтримали. Сам Володимир вболіває за «Динамо», а багато фанів, ультрас нашого клубу служать в зоні АТО, захищають Україну. Ми завжди допомагаємо і воїнам АТО, і переселенцям, і біженцям, всім, кому важко в ці нелегкі дні.

Цей турнір показує єднання між сходом, заходом і центром України. Сьогодні на футбольному полі грали діти, які приїхали зі сходу, із зони АТО і відчули на собі наслідки війни. Зі свого боку ФК «Динамо» Київ постарався забезпечити хлопцям справжнє футбольне свято, щоб цей день запам'ятався їм хорошими емоціями, спілкуванням, іграми. Видно, що у дітей горять очі, причому, не тільки у гостей, але і у наших динамівців, які отримують задоволення від ігор, охоче дружать і спілкуються між собою.

Після привітального слова усі діти разом з тренерами та організаторами зібралися для загального фото, Геннадію Біленецю вручили коровай, а урочиста частина продовжилася святковою концертною програмою від зразкового Театру пісні «Ладоньки» (художній керівник Світлана Сидоренко) та юного посла миру Дарини Коломицької.

Сам футбольний турнір вийшов цікавим, а матчі напруженими, адже ніхто не хотів поступатися. Команди 2004-го року народження грали три тайми по 20 хвилин різними складами. У першій грі перемогу святкували динамівці з рахунком 2:0. Друга завершилася бойовою нічиєю 2:2. У третій глядачі побачили шість забитих м’ячів – по три записала до свого активу кожна з команд.

Ще два тайми по 20 хвилин зіграли молодші футболісти 2006-го року народження. Перший завершився беззаперечною перевагою динамівців, які перемогли з рахунком 7:0, а другий – з ще більшим рахунком 9:0.

Приємною подією для дітей стали подарунки від ФК «Динамо» Київ, які їм вручили представники нашого клубу.

Насправді, у таких заходах не буває переможців та переможених. Усі отримали задоволення від ігор, відчуття партнерства та спілкування одне з одним. Окрім власне футболу, дітям було організовано цікаву програму, у тому числі - екскурсію на легендарному стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ