Новини

  • 15 лист
  • 22:54
  • 971 перегляд
друк

Відповідь телеканалів «Футбол 1/2/3» футбольному клубу «Динамо» (Київ)

Сьогодні «Динамо» Київ звернулося до телеканалів «Футбол 1/2/3» щодо інформації про повернення з Німеччини гравців національної збірної, які захворіли на COVID-19.

До вашої уваги - відповідь прес-служби телеканалів «Футбол 1/2/3».

Віце-президенту ФК «Динамо» (Київ)

О.М.Семененку

Шановний пане Олексію!

Телеканали «Футбол 1/2/3» висловлюють повагу та надають пояснення, стосовно інформації, що вийшла в ефір у програмі «Футбол News» 15 листопада 2020 року о 10:00.

Йдеться про повернення гравців національної збірної України та, зокрема, ФК «Динамо» до Києва після виявлення в них COVID-19. Інформацію про чартерний рейс, організований Українською Асоціацією Футболу, було повідомлено головним тренером збірної України Андрієм Шевченком після матчу, який закінчився о 23:45, в ефірі проекту «Головна Команда» на телеканалі «Футбол 1». Зазначимо, що коментар Андрія Шевченка з’явився в ефірі вже 15 листопада, о 00:15.

Саме цим джерелом керувалася редакторська група при підготовці випуску о 10:00. У наступному випуску «Футбол News», що вийшов в ефір о 15:40, було повідомлено, що гравці вже повернулися до України. Тому, з нашого боку не було жодної неправдивої інформації, ми керувалися лише фактом інтерв’ю головного тренера збірної України.

Сподіваємося на плідну співпрацю в інформаційному супроводженні виступів гравців національної збірної єдиною командою.

З повагою,

Прес-служба телеканалів «Футбол 1/2/3»

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ