Новини

  • 13 черв
  • 13:40
  • 10778 переглядів
друк

Відеоконференція з Олександром ХАЦКЕВИЧЕМ

У новий сезон «Динамо» входить із новими надіями та сподіваннями. Багато в чому вони пов'язані з приходом тренерського штабу на чолі з відомим у минулому футболістом «Динамо», потім тренером «Динамо-2» та національної збірної Білорусі Олександра Хацкевича.

2-го червня Олександра Миколайовича було призначено головним тренером «Динамо», 19-го червня команда виходить із відпустки. Незважаючи на відносне затишшя у футбольному житті, питань та завдань, які вирішує Хацкевич у цей період, більш ніж достатньо. Більшість із них пов'язана зі складанням планів підготовки, тренувального процесу, кадровими питаннями та багато-багато іншого.

У своєму першому інтерв'ю клубним медіа, яке відбулося відразу після підписання контакту, Олександр Хацкевич окреслив поставлені перед ним завдання, назвав штат помічників, плани на найближчий період. Тепер час для більш ґрунтовної бесіди з 43-річним фахівцем, який, як сподіваються всі вболівальники, приведе «Динамо» до нових перемог.

13-го червня на офіційному каналі ФК «Динамо» Київ YouTube та в офіційному мобільному додатку ФК «Динамо» Київ відбулася відеоконференція з Олександром Хацкевичем.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017