Новини

  • 16 лист
  • 20:18
  • 3692 перегляда
друк

Ветерани «Динамо» у складі збірної України перемогли в Угорщині

Збірна ветеранів України відправилася в турне, присвячене підтримці національної збірної України на її шляху до фіналу Євро-2016.

У його рамках команда проведе три матчі, перший з яких відбувся сьогодні в передмісті Будапешта.

Основу збірної України склали відомі в минулому гравці «Динамо», а очолив її кращий футболіст СРСР 1985 року, екс-тренер «Динамо» Анатолій Дем'яненко.

У свою команду Анатолій Васильович включив «зірок» останніх чотирьох десятиліть - Василь Рац, Іван Яремчук, Віктор Хлус, Сергій Кузнєцов, Володимир Лозинський, Олександр Дамін, Сергій Коновалов, Олег Саленко, Віктор Мороз, Віталій Косовський, Юрій Дмитрулін, Андрій Оксимець, Віталій Самойлов, компанію яким склали Ігор Шуховцев, Валентин Полтавець, Едуард Цихмейструк, Андрій Донець та інші.

У спортивному центрі в медьє Хевеш проти збірної України вийшли кращі гравці регіону. Варто відзначити і місце проведення матчу: у сучасному спортцентрі, підготовку в якому проводять представники десяти видів спорту - від футболу та легкої атлетики, до фехтування і шахів. Нещодавно збір тут проводила збірна Угорщини з футболу, в результаті кваліфікувавшись на Євро-2016. Власне, з цієї теми і почалося знайомство українських та угорських футболістів.

Наші відомі ветерани привітали «мадярів» з першим гучним за останні 30 років успіхом, а ті, у свою чергу, побажали українцям пройти Словенію. Зійшлися на тому, що наші збірні гідні зустрітися між собою у Франції як мінімум у півфіналі.

Сама ж гра пройшла за сильного туману, була насиченою на небезпечні моменти і закінчилася перемогою збірної України 3:2. М'ячі у «жовто-синіх» на рахунку Віталія Косовського, Едуарда Цихмейструка і організатора турне,  вийшовшого у другому таймі на поле Олега Собуцького. В угорців відзначилися Нікі Габо та Гоморі.

У вівторок у планах українських ветеранів дружній матч в Словенії проти місцевої команди, після якого спільний перегляд матчу плей-оф Євро-2016 Словенія -Україна.

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ