Новини

  • 12 вер
  • 00:05
  • 6013 перегляда
друк

Ветерани «Динамо» на святі у місті Українка

Упродовж 2017 року футбольний клуб «Динамо» Київ святкує 90-річний ювілей, а команда ветеранів «Динамо» присвячує свої виступи цій визначній даті.

10 вересня в місті Українка Київської області відбулася товариська зустріч між командою ветеранів ФК «Динамо» (Київ) та збірною України серед міських голів, що була також присвячена 50-річному ювілею міста Українка.

Динамівські ветерани з радістю відгукнулася на запрошення керівників міста та організаторів свята. Цей поєдинок став завершенням розважальних заходів, що відбувалися впродовж трьох днів.

Команда славетних динамівців, у складі якої було 12 заслужених майстрів спорту, прибула до міста Українка на клубному автобусі. На поле стадіону за руку з місцевими дітьми та під аплодисменти глядачів, вийшли: капітан команди Володимир Безсонов, Всеволод Романенко, Сергій Федоров, Сергій Беженар, Юрій Дмитрулін, Іван Яремчук, Ігор Костюк, Андрій Аннєнков, Артем Яшкін, Олексій Михайличенко, Василь Рац, Віталій Косовський, Олександр Заваров, Вадим Євтушенко та Олег Протасов. Керували їхніми діями легендарне тріо: Андрій Біба, Володимир Веремєєв та Володимир Мунтян.

У складі збірної України серед міських голів, яку очолював Сергій Ковалець, були представники 10 областей нашої країни: Київської, Кіровоградської, Вінницької, Тернопільської, Хмельницької, Запорізької, Чернігівської, Житомирської, Полтавської та Миколаївської. До речі, команда має досвід виступів на чемпіонаті Європи серед мерів та готується до нових європейських змагань у наступному році.

Перед початком зустрічі її ведучий, заслужений журналіст України Олександр Липенко, зачитав привітання від Ігоря Бєланова до 50-річчя міста Українка. Після цього Володимир Мунтян вручив меру міста-ювіляра Павлу Козирєву футболку з автографами ветеранів «Динамо» (Київ).

Гра розпочалась. У першому таймі краще виглядала збірна міських голів України, яка і відкрила рахунок. Після передачі капітана команди Павла Козирєва м’яч забив мер Новоукраїнки Кіровоградської області Олександр Корінний. Поступово ініціативу перехопили динамівські ветерани, які наприкінці тайму зрівняли рахунок. Це зробив Сергій Федоров після передачі Ігоря Костюка. У другому таймі перевагою володіли легенди «Динамо», було створено багато гострих моментів, але рахунок не змінився – нічия 1:1.

Після завершення матчу мери вручили динамівцям кубок, а Володимир Мунтян та Андрій Біба зі свого боку подарували м’ячі з автографами гравців. Динамівські ветерани з радістю фотографувалися з жителями Українки, роздавали автографи та щиро спілкувалися. Без сумнівів, свято футболу та свято міста Українка вдалося!

Текст Кирило Бойко, фото Віктор Перегняк

www.veteranyfcdk.org

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ