Новини

  • 02 aug
  • 17:42
  • 3029 переглядів
друк

Уболівальники з усієї Європи їдуть підтримати «Динамо» в Берні

У середу о 21.15 за київським часом «Динамо» в Берні проведе матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти «Янг Бойз».

Очікується, що 31-тисячний «Стад де Свісс» буде заповнений максимум на половину – квитки все ще є у продажу у вільному доступі.

Не залишаться без підтримки у столиці Швейцарії й динамівці. Наших уболівальників у Берні очікується близько сотні, більшість із них, звісно, приїхали з України. З огляду на те, що у Швейцарії українська діаспора доволі нечисленна, до Берна змогли дістатися представники нашої країни з Німеччини, Бельгії, Італії та інших сусідніх країн.

Цікаво, що підтримувати нашу команду будуть навіть двоє французів! На питання, чому він уболіває за київське «Динамо», один із хлопців відповів: «Якось я протягом трьох місяців мешкав у Києві й побував на поєдинках вашої команди на «Олімпійському». З того часу вболіваю за «Динамо», тому приїхав сьогодні до Швейцарії».

Традиційно приїжджим уболівальникам на «Стад де Свісс» буде виділено гостьовий сектор, який розташовується на північно-східному боці арени. Залежно від необхідності, приїжджі фанати можуть зайняти сектори В12 та В14 у нижньому ярусі, а також В13 та В15 у кутку.

Швейцарські журналісти перед матчем налаштовані оптимістично. Незважаючи на те, що в Києві їхня команда програла з різницею у два м'ячі, вони згадують торішнє протистояння з «Шахтарем» та нагадують, що в аналогічній ситуації їхня команда спромоглася пройти далі. Вони наголошують, цього разу буде навіть простіше, адже якщо в минулому році господарям було необхідно забити два м'ячі, щоб перевести матч у додатковий час, то тепер, завдяки забитому м'ячу на виїзді, цього результату буде достатньо для підсумкової перемоги.

Не зовсім погоджуються зі швейцарськими ЗМІ букмекери. Перемога як однієї, так і іншої команди розцінюється майже однаково, з невеликою перевагою для «Динамо», а ось нічия вважається менш імовірним результатом – на неї коефіцієнт трохи вищий.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ