Новини

  • 13 лют
  • 16:20
  • 1439 переглядів
друк

Важливо! Уболівальникам ФК «Динамо» Київ, які планують підтримати команду в Афінах (час зустрічі)

Згідно з домовленостями між ФК «Динамо» (Київ) та ФК «Олімпіакос» для максимального гарантування безпеки вболівальників команди гостей під час перебування в Афінах доводимо до вашого відома наступне:

Уболівальники «Динамо» збираються на стадіоні «Калімармаро» о 16:30, звідки вирушать автобусами на стадіон «Караіскакіс» під супроводом поліції. Після закінчення матчу вболівальників «Динамо» попросять на деякий час затриматися на трибунах стадіону, після чого вони будуть відправлені автобусами до стадіону «Калімармаро» та до інших місць у центрі Афін.

З метою запобігання можливих інцидентів органи правопорядку м. Афіни наполегливо пропонують уболівальникам «Динамо» не користуватися громадським транспортом у день матчу, оскільки таким транспортом користується переважна більшість уболівальників ФК «Олімпіакос».

Крім того, афінська поліція наголошує, що вона буде з особливою ретельністю (заплановано подвійний контроль на шляху до входу на стадіон) перевіряти на відповідність до регламентних норм банери вболівальників обох клубів.

Бажаємо приємного перегляду матчу та найкращих вражень від подорожі до Афін!

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ