Новини

  • 22 жовт
  • 08:37
  • 1245 переглядів
друк

Василь КАРДАШ: «Буде бій з обох сторін»

Своєю думкою про протистояння «Динамо» та «Шахтаря» поділився Василь Кардаш:

– Незалежно від турнірного становища команд матчі між «Динамо» та «Шахтарем» завжди привертають до себе величезну увагу, а очікування і налаштування на зустріч мобілізує команди. У підсумку, ми, як правило, стаємо свідками хороших поєдинків. Особисто я, як і будь-який уболівальник, очікую хорошого футболу: швидкісного, щоб команди створили вдосталь гострих атак та порадували нас забитими м’ячами.

– З чим, на ваш погляд, пов’язані останні невдачі киян на внутрішній арені та втрата очок у матчах із «Зорею», «Вересом», «Чорноморцем»?

– Щоб відповісти на це запитання, потрібно знати внутрішню ситуацію в команді. Звичайно, для глядачів побачити вісім забитих м’ячів, як сталося у Запоріжжі – це радість, але точно не для тренерів. Їм краще зіграти 1:1 чи 0:0, ніж 4:4. Багато хто каже про спад, але жодні фактори не здатні вплинути на бойову готовність команди у недільному поєдинку

– Поразку з «Чорноморцем» пов’язують із відсутністю Віди та Хачеріді у захисті, наскільки це були ключові втрати?

– Багато тренерів будують свою гру не від атаки, чи середини поля, а саме від оборони. Від того, як ти будуєш захист, як проводиш оборонні дії, залежить і решта всього. Мені важко сказати, чи була відсутність цих гравців ключовою проблемою, але практика показує, що і Віда, і Хачеріді – основні футболісти, які грають значну роль.

– Чи дає привід перемога «Динамо» над «Шахтарем» у Харкові у матчі першого кола для оптимізму у домашній зустріч

– Важко сказати – такі матчі завжди непередбачувані. Звісно, фактор поля має велике значення, від цього може залежати і тактика. Важко спрогнозувати, як саме складеться гра, але те, що буде бій з обох сторін – це однозначно. Ми знаємо ставлення обох команд до такого принципового протистояння, налаштування, амбіції президентів клубів. Звісно, кожен захоче перемогти та довести, що він сильніший за суперника.

– Цього тижня «Шахтар» провів свій матч у єврокубках у вівторок, а «Динамо» – у четвер. Таким чином, у команд буде різний час на відновлення та підготовку. Як це вплине на майбутній матч?

– Звісно, у сучасному спорті, де важливий результат, потрібно звертати увагу на всі моменти: відпочинок, відновлення, сон, настрій, пошкодження, попередження і т. д. Справді, «Динамо» матиме менше часу. Але разом з тим, це не такий уже й суттєвий фактор – завдяки сучасним методам відновлення та реабілітації, лікарі та спеціалісти зможуть підвести хлопців до цієї гри в оптимальному стані. Що стосується морального стану гравців, звісно, завжди приємніше готуватися до важливих матчів після перемог, тому результат єврокубкової гри має велике значення.

Матеріал матчевої програми «Динамо» - «Шахтар»

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ