Новини

  • 19 вер
  • 09:00
  • 450 переглядів
друк

Василь Кардаш: «Динамо» – беззаперечний фаворит!»

Своєю думкою про майбутній поєдинок 3-го туру між «Динамо» та «Львовом» поділився колишній футболіст нашої команди Василь Кардаш.

- Головне для динамівців — відновитися фізично та морально після матчу з АЗ. Що стосується «Львова», то й сам тренер говорить про проблеми у грі команди. На папері господарі — фаворити поєдинку, але потрібно це ще перенести у гру. Клас сьогоднішнього «Динамо» вищий, і є всі шанси на перемогу.

- Які сильні сторони у грі гостей можна було б відзначити?

- Думаю, що там команда тільки будується, багато чого змінилося, був бразильський вектор розвитку, інші гравці. «Львів» ще в пошуку своєї гри. Коли граєш проти сильної команди, перше, що можеш протиставити, — бійцівський характер та хорошу організацію гри.

- На ваш погляд, команди гратимуть обережно або покажуть видовищний футбол?

- Я думаю, що з огляду на те, що «Львів» стартував у чемпіонаті не найкращим чином, команда буде грати від оборони, в обережний футбол, іноді виходячи в контратаки.

- У «Динамо» щільний графік, можливо, матч зі «Львовом», — шанс для молодих футболістів, які отримують менше ігрового часу?

- Думаю, що певна ротація буде – деяким футболістам дадуть відпочити. Це нормальна практика. Якщо знову ж «Динамо» потрапить до Ліги чемпіонів, у всіх буде ігровий час. Інше питання, як вони їм будуть розпоряджатися.

- Повернулися з оренди гравці Тимчик, Супряга, Лєднєв — це посилення для «Динамо»?

- Безумовно, вони у своїх клубах себе зарекомендували, і тому «Динамо» їх повернуло. Тож у них перспективи хороші. Основне завдання — бути здоровими та прогресувати.

- Зробите прогноз, з яким рахунком закінчиться матч?

- Я думаю, що з різницею у два м'ячі переможе «Динамо».

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ