Новини

  • 26 трав
  • 21:18
  • 4856 переглядів
друк

Вагіз ХІДІЯТУЛЛІН: «А я милого впізнаю за ходою…»

Віце-чемпіон Європи 1988 року у складі збірної СРСР та відомий спартаківський захисник 80-х Вагіз Хідіятуллін під час нинішнього київського приїзду згадав не лише про боротьбу на полі, але й те, що об'єднувало друзів-суперників:

- Дуже часто ми з Володимиром Безсоновим жили в одній кімнаті на зборах збірної. І якось в затишному куточку він мене запитує: «Вагізе, а ти можеш перейти до нас до «Динамо»? Валерій Васильович (Лобановський – прим.) попросив мене поцікавитися в тебе...» На що я йому відповів: «Ти не повіриш – Костянтин Іванович (Бєсков – прим.) також попросив мене, щоб я поцікавився про те ж саме у тебе, не хотів би ти перейти до «Спартака» (сміється). Уявляєте, які у нас були стосунки!

Незважаючи на принципове суперництво на полі, у нас були чудові стосунки в житті. Пам'ятаю підготовку до Олімпіади-80, коли ми обідали в ресторані «Метрополь» із тим же Володею Безсоновим. Директор ресторану був пристрасним уболівальником «Динамо» (Київ), а всі інші підтримували «Спартак». Так от, зайшовши на кухню й побачивши торт із емблемою «Спартака», Володя був сильно вражений. Також пригадую, як із Олегом Блохіним ми разом співали «А я милого дізнаюся за ходою...» (сміється). Дуже багато приємних моментів, насправді.

Інформаційний відділ ФК «Динамо» Київ

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ